bugün

(bkz: sıçtırtma lamasına vs stevemcqueen)
sıctırma lamasınanın ne kadar degerlı oldugunu benımle bırlıkte herkesın farketmesıne sevındıgım baslıktır.. baslıgı acan arkadasımızın yerınde yaptıgı bir davranıstır.. kutlamak lazımdır.. iyi yazardan anlıyordur demektir.. bundan böyle ona o gözle bakmak bagıra basmak lazımdır..
(bkz: oyledir)
(bkz: kıskanmadım)
x: sözlüğün en iyi yazarını sictirtma lamasına secmişler abi yaa
y: ee nolucak ki olm
x: ben o kadar didineyim, çalışayım, kasayım sen git onu seç
y: kimi olm?
x: sıçtırtma lamasına
y: sıçtırtma sıçtırtma lamasına ya şimdi.. entry giriyorum kafamı karıştırma.
x: peqi.. kızma..
arjen robben'in son bombasıdır. kendi düşüncelerini başlık olarak açmaktan çekinmeyen sevgili dostumuzun bu hareketi çok da sürpriz olmamıştır.
şahsi kanaatlerini sözlüge acmayınca rahat edemeyen,aynı hadiseyi tekrarlaması halinde mükafat olarak turgay şeren 'le akşam yemegine çıkarılacak olan şahsın kişisel başlıgıdır.
sıçtırtma şimdi en iyi yazarın kim olduğunu akıllara getiren başlık.
bahsedilen kişiyi utandıracak iddiadır..çünkü lamamız mahçup olmaktadır bu tür övgülerden...çabası,duruşu ve yaklaşımlarıyla en iyi yazarlardan biridir,evettir..
kendisini takdir ettigim uuserlardan bir tanesi. okunmaya deger entrylerle sozluge renk katar kendisi.
başlığın "en iyi yazarlardan biridir" olmasının kavgalara sebebiyet vermeyeceğini düşündüğüm ve başlığı açan yazarı kutladığım başlık.
her kelimesi ile doğru bir önermedir. ilgiyle takip etmekteyiz kendilerini, bol bol tükürmeleri dileğiyle, yüzümüz şenlensin.
allah yolunu acık etsin basımızdan eksik dediğimiz yazar kardeşimizdir.
(bkz: doğrudur)
(bkz: severek okuyoruz)
zamane sözlükte ukte verilmiş kendisi , ama böyle tuhaf bir ilk tanım çıkmış ortaya ,sözlüğün en iyi yazarlarından biri olan sıçtırtma lamasına yı tanımışlar sonra ,uludağ sözlük yazarı demişler. *
(bkz: akşam akşam gelen sıçtırtma lamasına hayranlığı)
(bkz: sözlükte 45 karakter sınırını aşan yazardır)
okurken nefessiz kalıyorum demek ki okumadan önce derin bir nefes alarak okumak lazımdır.*
(bkz: goethe almanya nın otisabisidir) **
(bkz: açık önerme)
(bkz: öyle mi)
güncel Önemli Başlıklar