bugün

yeterince çevik olunmamasıyla * ya da tazyikli sıçtığını unutan kişinin tuvaletin içine peçete atmasını unutmasıyla vücuda gelen sudur.
(bkz: zifos)
deliğin kendine yapılan hakarete "tüh allah belanı versin" dermişçesine yaptığı hareket.
taharet almaya gerek bırakmaz.bir nevi bir taşla iki kuş vurma eylemidir.
sıçma zewkinin içine sıçan su damlacıkları...
bazen insanı serinleten ama genelde iğrendiren cuk die çıkan sesin ardından gerçekleşen olay
(bkz: şeref geçen gün çok iğrenç bi insansın)
cem yılmazın stand up şovunda bahsettiği olay. cem yılmaz çözüm olarak altına tuvalet kağıdı sermeyi uygun görmüştü.
tuvaletteki deliğin derinliği yeterli değilse, alaturka tuvaletlerde de rastlanan durumdur.
serinletici etki yapar.
saf su değildir.
(bkz: kardeş seri basma şu butona)
(bkz: senin için öyle böyle diyolar ondan sonra) *
pis sudur.
sıçmak eylemindeki altın kuralı uygulayamayanın g.tünde kalır.
al veriyorum, oku:

sıçmak "hop-paa" şeklinde özetleyebileceğimiz iki aşamadan oluşmalıdır.
"hop"ta nevaleyi kubura bırakırken, hemen ardından gelen "paa" bölümünde ise kasayı hafifçe yukarı kaldırmak, sıçrayan suyun g.tünüzü yalama hevesini kursağında bırakacaktır.

kuru kalmış kasa tekrar nişan pozisyonunu alırken atılacak kötü adam kahkahası ise opsiyoneldir.
klozetin hafifce yan tarafina oturularak yada deliği tuvalet kağıdı ile doldurarak önünce geçebileceginiz durum.
proses sonunda taharetlenme ile etkisi bertaraf edilebilecek durum, vaka, hadise.
klozetin de kendisine s.cana s.cmasi.
(bkz: sıçtığın bokun yüzüne su sıçratması)
sosyal hayatta bazı sorunları mecazi olarak karşılayabilecek söz. kuşak çatışması, vefasız ve ayrılıkçı siyasetçiler, derste hocaya dersin konusuyla ilgili ayar vermek... gibi.
ekşın demeden önce sifonun çekilmiş olması hâlinde insanın içinin biraz olsun rahat edeceği etki-tepki durumudur.
sıçmık boyu ile deliğin yüzey alanı çarpılır ve silindirin hacmi bulunur akabinde oran orantı ile sıçrayan su miktarı hesaplanabilir.
bir nevi etki-tepki prensibidir. sen gidip onun (tuvaletin) ağzına sıçarsın, o da sana tükürür. az bile yapmıştır.

(bkz: iletim raporu)
(bkz: geri dönüşüm kutusu)
(bkz: kestane kebap acele cevap)
tüylerinizin diken diken olduğu durumdur.
doğru yolda olduğunuza delalettir.
daha sonra tam hangi noktaya geldiğini bulamadığınız sudur. o sadece sıçrar görevini yapar, ama asla bulunamaz.
-su ile sicmanin ne alakasi var diye tabir edilecek olay, yani simdi bana birisi ozelden mesaj atar "niye sen nereye siciyorsun" derse, kendisine simdiden cevap yazayim "bahceye siciyorum, kicimi tasla siliyorum".
bu olay vuku bulduğunda hep aklıma belgeseller başlarken klasik bir süt damlasının yavaş çekimi gelir... önce bi damla düşer, sonra taç gibi açılır, sonra baska bir damla kopar ordan, tekrar düşer o damla..
(bkz: yavaş çekimde sıçmak)
taharet musluğunu sonuna kadar açıp göte tuttuktan sonra insanın psikolojisini daha fazla bozamayacak sudur.