bugün

türk kahvesinin süt ile pişirilmiş versiyonudur. 80'lerde çocuk olmanın nimetlerinden biridir bu kahveyi bilmek.
(bkz: kımız aromalı kahve)
(bkz: tarkan reklamları)
kaynatılmış süte istenilen miktarda türk kahvesi ilave edilmesi sureti ile elde edilen sıvı içecek.

(bkz: disiplinler arası ilişki)
salt türk kahvesini sevmeyenlere önerilesidir. çok güzeldir, şimdi pişirip içeceğimdir.
yapmasını bilmediğimdir. birisi öğretse de yapsak lan.
kahve dünyası'nda 10tl'ye ilçtiğiniz macchiato'nun ev yapımı halidir.
sade türk kahvesini içemeyenlere devadır.
çok orijinal br tada sahip olan icecektir.
süt oranı bol, kahve oranı az şekilde yapılabilen kahvedir. anneler genelde çocuklar için yaparlar.
kesinlikle kahveli süttür.

sütlü türk kahvesi nedir arkadaş..
su yerine sütün koyuldugudur.

şu an feci şekilde canım istedi.*
kahve içemeyen sevgilimi müptelası yaptığım kahvedir. bolca da köpüklü olur.
'' sütlü türk kahvesi mi olur lan '' diyeni fena halde yanıltacak kahvedir. en bi sevdiğimdir.
anneannemi hatırlattı. süylü türk kahvesinin fincanı azıcık da büyük olur. şekeri de fazlacadır. kendince kaymaklanmış köpüğü olur.
saraylıdır kendisi.
bir dibek kahvesi de değildir,efenim. *
Türk kahvesinin sütsüz yapıldığını bilmeyen kimselerin yarattığı türdür. Türk kahvesi sütlü yapılmaz. Sütle yapılanına sütlü kahve denir mal.
belki ömrümde 2. veyahut 3. kez yeniden içtiğim kahvedir.

ömrü hayatımda toplasan 5 defa kahve içmemişimdir belki, dördü sütlüdür sütsüz hiç içilmiyor vicdonsız, ama çok faydalıdır.
starbucks'a gidip mocha, americano falan içen biri olarak diyeceğim şudur. şekersiz sütlü türk kahvesi hepsini ona katlar deneyin efendim şahane bir şey kendileri.
sade türk kahvesinden çok daha içilesi bir içecektir. kızlar kahve yapımını öğrenmelidir. lazım olacağı tutuyor, bilmeyince sap gibi kalıyorsunuz.
Türk kahvesini su yerine sütle yapılanıdır. Çok güzeldir tavsiye ederim.
Çocukken, kahve içmek konusundaki ısrarımdan yılan annenin, zaman zaman yaptığı kahveydi...
Eski günleri anımsatan, o zamanlar keyifle içtiğim kandırıkçı kahve...
Artık büyüdüm, anne hatunla, sade türk kahvesi içiyorum..
Çok güzel tadı var.
aslının yerini tam tutmasa da gideri vardır.
Ara Güler'in yeri olan (bkz: ara kafe) de şahane yaparlar efenim.