bugün

genellikle haydar dümen'e soru sorası gelenler familyasından insanların yaptığı eylemdir.
her ne kadar akla mantığa aykırı bir iş olsa da, soru sıklığından korkarım ki çok yaygın bir eylem olmaya başlamıştır.
aynı zamanda tam yapılış şekli halen gizemini korumaktadır. bu kadar yaygın bir eylem olup gizemini koruyabilen kaç olay daha vardır ki?!
(bkz: geçen bir arkadaşla sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz)
ee tamam da kardeşim benim bugüne dek edindiğim gerek teorik bilgi gerek pratik tecrübeyle sabittir ki bahsedilen eylemde sürtünme zaten olmazsa olmazdır. sürtünmeden girebileceğin tek ilişki saatine 50lira verdiğin ilişkilerdir zalnımca. onun da sebebi normal piyasası 100lira'dan açan bkt* ekonomisinde piyasayı kırarak müşteri portföyü edinmeye çalışan emekçiyle yaptığın içindir. kullanıldıkça kullanılmıştır, artık sen sırıksız sırıkla da atlasan onun umrunda olmayacaktır. bu şartlarda sürtünme varla yok arası olabilir, ancak yine de halkın kafası karışmıştır bir kere...
(bkz: et ete değecek agaa)
(bkz: mastürbasyon)
(bkz: fordculuk)
yaptım ordan biliyorum. genel anlamda iç çamaşırı çıkarılmadan sürttürme olayıdır (ben burnumu sürterim aga o da ilişki derseniz.. derseniz.. çık git lan!) neyse efenim. ilginç yanı kız kısmısının yeri geldiğinde zevkten uçtuğu erkek kısmısının da '' ne zaman sokacam lannnn!! '' diyerekten kerkindiği activity. çok sexy bulduğum bir eylemdir ayrıca nedense. neden ben de bilmiyorum. böyle ıslak.. neyse öhmm. bu başlığı google da aratıp ta bu satırları okuyacak olan onbinlerce ergene sesleniyorum : kızım hamile değilsin,kızlığın da bu nedenle bozulmadı. şş pileyboy.. sen sen ordaki.. sorun yok fordlamaya devam.
(bkz: fırça atmak) penisi (sik), vajinaya (am), sokmadan tatmin elde etme (randıman alma) çabasıdır. Penisin başı vajina dudakları arasına yerleştirilir, ileri geri hareketerle zevk almaya çalışılır. Tam bir tatmin sağlamasada hatunu olaya ısındırmak için iyi bir yöntemdir.
(bkz: millet ateşi buldu biz hala sürtünme kuvvetindeyiz)
(#7555226)
hatun kişinin fazlasıyla zevk almasına rağmen erkişinin cinsel organında tahrişe sebep olan ilişki türüdür. bekareti koruma maksatlı uygulanır ve bekaretin beyinde olduğu gerçeğini algılamama sebep olmuştur.
kinetik eneji üretimine sebep olur , lise çağlarında ki abazanlıkla yapılırsa korkunç bel ağrsı sebebidir .

(bkz: benim evcil bel ağrılarım oldu)
bir yangın tüpü gerektirir... hayır hayır söndürmek için..
erkeğin başlarda -çok fazla- zevk almaması doğrudur. fakat hatun kişinin boşalma halindeki mevcut durumu erkeği o anlarda kesinlikle boşaltan bir föktördür.
bu minvalde her iki taraf aynı anda mekandan ve zamandan münezzeh olur.
gençlerin fantazi dünyasının sınırlarının olmadığının kanıtıdır.
(bkz: bizim zamanımızda yoktu)
bedaş'a kalifiye eleman ihtiyacı durumunda başvurulacak insanlarda aranacak temel ilişki çeşidi.
kendini kandırmanın bir yolu. işin tuhaf tarafı, bunu yaparken orgazm çığlığı atan kadınlar varmış... Komik.
Bunu yaparken bosalan erkek vardir bir de. Igreniyorum lan sizden. Bir isi yapacaksaniz ya tam yapin ya hic yapmayin gidin osbir cekin. Oturun saatlerce öpüsün o bile daha güzel.
hatun kişinin bekaretini korumaya yöneliktir. evet tek amaç budur. yoksa ne diye çekilir lan bu eziyet. bedenin bakire kalmış neye yarar ruhun bakire olamadıktan sonra denilesidir.
türk usulü ilişki. hanım kız bekaretini kaybetmesin için ceza sahası içinde gol atmadan yapılan aktivite.
kıvılcım çıkartan ama yanmayan çakmak gibidir efenim.
Turk kizlarinin en sevdigi iliski turu.
Sürtünmeden dolayı kıvılcım çıkartan ilişki.
prevezatifsiz ilişki.
Surttururum ama sokturmam şeklinde kendini savunan Türk kızlarınca çok sevilen eylemdir.
onun da ayrı bir tadı vardır. ve ilginçtir, bunu yapan bazı kızlar kendisini temiz zanneder.
Yoklukta gideri vardır.
tahriş eder.