bugün

Zorlana Türk kızları ile görüştüren yok sizi.Memnun değilseniz başka ırka mensup kızlara bakabilirsiniz.
(bkz: 1 55 boyunda babasının prensesi kezo)
Yallah Arabistan’a diyerek okuduğum yazarlar.
türk erkekleri mükemmel sanki.
Bence buradaki erkeklerin genel olarak kızlara bir bok atma çabası var. Alışacaksınız en ketumunuz en eğitimsiziniz en sığ beyinliniz bile kadın erkek denkliğine alışacaksınız zorundasınız çünkü...
türk kızlarına bok atılabilir ama her türk kızına değil.
Birinci sınıfta sınıfın en şımarık veleti gözüne kestirdiği kıza sürekli bulaşır ya o misal. Yok efendim gidip saçını çekeyim, silgisini alayım... Gelişimini tamamlayanlar hala bu şekilde iletişim kurmaya çalışıyor. Sözluk kızı şöyledir, Türk kızlar böyledir çocuk çocuk hareketler
Yoo kezbansı hareketler sergilemeyenlerinize bir şey dediğimi hiç hatırlamıyorum.
Bunu kadını da erkeği de yapıyor burada. Türk kızı şöyle Türk kızı böyle. Sanırsınız kendileri eston erkeği rus kadını.. Ki onların bizden hiçbir üstünlükleri ya da düşüklükleri yok. aynı havayı solumadıları milletleri dahi Türk kadınlarından üstün tutmaya çalışan kompleksli varlıklar olduklarından böyle şeylere maruz kalıyoruz sadece.
Zaten halihazırda erkeklerin, kendilerini üstün kılmaya çalışma ve bunu yaparken kadınları ezme durumları var. Dolayısıyla bunu Türk kızı şöyledir diyerek yapmaları yalnızca bunun farklı bir dışa vurumu, şaşırmıyorum.
Okurken komik geliyor. Çünkü bu zihniyetteki sizler, Türk kadınlarının boku bile olamazsınız.
özel mesajlarda 'türk kızı' için şekilden şekile giren yazarlardır. sol frame'de ise herhangi bir ırkın "nefes alsa yeter" kızını savunur.
sorsan milliyetçidir ama türk kızını sevmez. Hade len.

insan omurgasız olmaktan korkmalı.
adamlar bir de cesur, ona şaşırıyorum.
çıktıkları kabuk çok farklı sanki.
kızlar size bok atmaları iyi birşey. şimdi kızlar çiçektir seversin sularsın bazen güneş olur fotosentez yapar vitamini azaldımı da bok atarsın o da büyür, serpilir çiçek açar. gübre olarak hep bok kullanılmıştır sonradan kimyasal gübre çıkmıştır.

buarada merak etmeyin hepimiz aynı bokun lacivertiyiz sadece tonlarımız farklı. darbe yiyen üzülen herkes yazıyor sizde öyle. yok türk erkeği şöyle, yok türk erkeği böyle. babası sanki italyan erkeği de. ha yarası olan gocunur yoksa iplemez bile.

başlık türk kızlarına bok atmak olduğu için yazıyorum.
mesela kapı tutunca teşekkür etmeyen. adres sormak için merhaba birşey sorabilir miyim diyene hayır soramazsın sevgilim var diyen.

para, tip, kariyere bakıp sonra üüü tüm erkekler şerefsiz, kaba, güvenilmez diyenler. şahsen biz evde oturmuş uludağ sözlüğe takılan kendi halinde insanlarız bizim suçumuz ne.
Kızlar Size bok atana siz de donunuzu atın. insanlık ölmedi dostlar gören anlasın.
güncel Önemli Başlıklar