bugün

(bkz: kasımpaşa)

100'üncü yılımızda şampiyon olacağız inşallah.
(bkz: hakeden kazansın)

Türk olan bir takım kazansın. Fransız piçleri hariç hepsini kutlarım.
(bkz: başakşehir fk)

Şartlar yine onların lehine.
Aklı olan başakşehir'im bu yıl ilk 4'e giremeyeceğini bilir. Şampiyonlar ligi var ayrıca takım çok yaşlı. Ligi kaldırmaz bu yıl.

Ben oyumu konyaspor'dan yana kullanıyorum.
şampiyonluk hattı takımlarının transfermarkt değerleri 60-75 milyon euro oranları desen 3.30-5.00 arasına 5 takım sıkıştırılmış. coronavirüs sebebiyle seyircisizlik, tat vermeyen maçlar + bir de 40 maçla federasyon iyice limon sıkmış.kötünün iyisi, son yılların en vasat kadrolu şampiyonu olacaktır.
Fenerbahçe olacak maalesef. Gökhan gönül, Caner Erkin boş boşuna geçmedi fbye. Emre belözoğlu da boşuna görüşmüyor tayyiple. Hele dünkü maç sonucundan sonra iyiden iyiye belli oldu. Siyaset = şampiyonluk %90
gönlüm anadolu'dan yeni bir şampiyon daha çıkmasını ister ama anadolu takımlarının hiçbirinde o potansiyeli göremiyorum. yine üçüzlerden biri olur gibi.
alanyaspor gümbür gümbür geliyor.
Alanyaspor ve konyaspor favorimdir.
(bkz: ertaç özbir)
(bkz: semih kaya)
(bkz: adem büyük)

At fava bekle.
hakem hatalarının ligin kaderini belirlediği şaibeli sezondur.
görsel
Amk şu heyecanı yaşatmadan 3 tane atsanız olmaz. Ben kanser olmazsam tamamen allah'ın rahmetinden. Beşiktaş kanseri öldürmez süründürür.

Şampiyon Beşiktaş bey diyeceksiniz.
görsel
dereyi geçmeden paçayı sıvamayacaksın. var öyle bir şey...
bu yılın şampiyonu bjk'dir.
Penaltıyla şampiyon yapılan takımdır.
B e ş i k t a ş .
Bjk imiş.
Hakettik .. son haftalarda kanser olduk .. ama olmasa Beşiktaşlı olduğumuzu hissetmezdik.
tüm bjk taraftarlarını tebrik ederim.
Bu kısıtlı kadro ile sampiyon olduk.buyuksun Sergen Yalçın.
hani noooldiiii

mesut uçuracaaaadı

ezik bahçeyi

naaasiiii ?????
Beşiktaştır. Hakederek alnının akıyla olmuştur.
Beşiktaştır.
Sokağa çıkan arkadaşlarıma sesleniyorum.. Eve dönün lütfen.. Beşiktaş taraftarı sağduyuludur.
Kutluyoruz.
Şampiyonluk yakıştı.