bugün

süphanel rabbike zengin beyzade-ül taş. el-hamdi olur, yusuf olur fark etmez. dinimiz amin.

sözlüğe girmeden 3 defa okuyup giriyorsunuz.
zenginden kasıt 1000 lirası olan erkeklerdir. buradaki hepimiz öğlenleri tam ekmek tavuk döner yiyen adamlarız. kandırmışlar çok pis sizi.
zengin erkek in sözlükte ne işi var.
Boobs bebeğimin bir gülüşüne düşerim..duaya gerek yok..

Not: evet zenginim..
Dua edersin ama göklerden gelen bir karar vardır.
Bir sözlük kızı 30 defa okudu sanırım. Emin adanur geliyor sözlüğe
Sözlükte zengin erkek? Zenginin sözlükte işi ne? Meslek skalası dar burda. Ya öğrencidirler ya memur. Burada tanıdığım en zengin erkek ikramiye almış emekli bi amcaydı. Düşünün artık.

Bence bu zahmete gireceğinize gidip yaz dizilerini izleyin de patron nasıl tavlanır, holding sahibi erkek nasıl elde edilir, baba parası yiyen züppe nasıl nikah masasına oturtulur gibi konuları öğrenin zira sözlükte zengin erkek bulmaktan daha çok olasılık dahilinde.
Bakınız takkeli serdar hocanızdan size kıyak. Besbedava sözlükten zengin erkek düşürme duası.

Öncelikle abdestli şekilde kıbleye dönüyorsunuz. Sonra da 3 kulhü bi elham okuyup 3 kere sübhanallah dedikten sonra elleri açıp "Allah'ım zall beni favlasın, zall beni favlasın, zall beni favlasın" deyip amin diyerek bitiriyorsunuz.

"Ben o kadar kibar burunlu sevmem" diyenler tercihen zall yerine emin de diyebilir. Ha "sırf para olsun ben midesizin tekiyim, gerekirse kurbağa bile öperim diyorsanız da son seçenek s*rkan i*nci var.

Allah kabul etsin.
"Euzü birlikten, hoca çıktı küllükten. Allah'ım en zenginini ver bana, ha bu ulu sözlükten." Amin. (bkz: swh) herkese bol kerizler diliyorum kızçeler.
Yalniz sozlukte takilan erkek eve ekmek getirmez benden soylemesi. *
güncel Önemli Başlıklar