bugün

aşağıdaki gibi diyalogların gerçekleşme sebebidir.

- oğlunuz bizim kızı nerden görmüş de beğenmiş?
- efendim şimdi bizim oğlanla sizin kız iş arkadaşıymış. *
- hmm anladım aynı şirketten yani?
- bir nevi öyle sayılır, aslında bizim oğlan orada yönetici. *
- oh oh iyi güzel, verdim gitti.
-beyfendiciğim, bizim oğlan sizin kızın entylerini beğenmiş, özel mesaj atmış tanışmışlar efendim. gençler sözlükte kaynaşmışlar, zirvede yüz yüze görüşmüşler. sizin kıza biri ne zaman bir ayar verse hemen bizim oğlan girmiş devreye, korumuş kızımızı trollere karşı. bu durumda bize de gençlerin mutluluğunu devam ettirmelerini sağlamak düşer. uludağ sözlüğün emri zall ın kavliyle kızınızı oğlumuza istiyoruz efendim..
kız istemeye moderatör götürmeyi gerektirir. yoksa harbi ayıp olur valla.
zallın nikah memuru, moderasyondan herhangi iki kişinin de nikah şahidi olacağı evlilik.
düğün duyurusu zirvebox'tan yapılması farz olan eylem.
tüm sözlük ahalisinin beleş limonata için saf tutacağı evlilik olur.

velhasıl takı töreni sırasında kimse ortalarda görünmezi. taraflardan biri tanıyorsa yazarı ''ya neredeydiniz takı törenini kaçırdınız'' diyerek üzüntüsünü belli eder, yazarımız da ''midem bozulmuş da he he'' diyerek geçiştirir olayı.
tüm yazarlar davetli olacaksa yalandanda olsa bir düğün yapalım.
düğün davetiyelerinde ad soyadla birlikte yazarların nick'i de yazar.
(bkz: #7723580)
düğün de, dev zirve şeklinde gerçekleşir.
takı olarak "+ oy" takılacak düğün yapmak. Böylelikle aç kalmak anlamına da getirilebilir.
olamayacak bişey değildir, zall bi babalık yapar artık...
sözlükten, evlenmek çok rahat olabilir; lakin bu işin belli kuralları vardır. çok iyi birbirlerini tanımaları uzun bir müddet beraber olmalıdır. dünyada olmayacak bir şey yoktur, iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş. fakat şurası bir gerçek ki bu tür yerlerden evlilik pek randımanlı olmaz.

çünkü bir erkek bu evliliğe devamlı kuşkuyla bakar bu nedenden, dolayı sanal ortamdan yapılan evliliklerin çoğu boşanmayla sonuçlanmıştır. bu evlilikler genelde ailelerin baskısının çok önemi de vardır devamlı genç delikanlıyı rencide ederler. sanal ortamdan kız buldun evlendin gibi laf salatası yapmak genç delikanlıyı eşinden soğutabilir. en iyisi bu tür evliliklerin olmaması.
muhteşem bir olay.

not: evlilik tekliflerine açığım.

edit: abazan değilim.
sikim gibi bir olay.

not:polemiğe girmem, ** geçerim.
süper bir olay.

not: evlilik tekliflerine açığım.

edit: abazanım.
uludağ sözlük gibi bir yerden olabiliyor olması da ilginç. burası bana hep tekinsiz, kirli bir yer gibi geliyor.
garip bir olay neden olmasın?
not:evliyim
not:sözlükten değil.
bugün internet hayatın bir parçası. haliyle de kaderin. bu yüzden onu küçümsemeye, önyargıya gerek yok. nasip kısmet havasında yaklaşmak en doğrusu.
bundan 10 sene önce pastanede tanışılan kızla/erkekle evlenilmez diyemiyorsak aynısını internet için de kabul etmemiz gerekir.
doğacak çocukların kulağına zall okuyacaktır.
yürek yemeği gerektirir zira reeldeki birine güvenemezken sanal birine ne kadar güvenilir ki..
he yok benim için sıkıntı değil tek böbrekle de yaşarım diyenler için evlenmeye davetlisiniz.iyi eğlenceler.
nasil olacagi anlasilmayan eylemdir.
1* ay entryni çok beğendim.
2* buluşalım.
3* yiyişelim.
4* takılalım.
5* madem öyle evlenelim.
(bkz: entry for love)
A kisisi ve b kisisi ile aralarinda asagida verilen diyalog gectikten sonra gerceklesecek eylem.

A:sa.
B:as.
A:evlenelim.
B:tm.
A:tşk.
B:öd.
güncel Önemli Başlıklar