bugün

Şiirler yazdırır.

aşığım seviyorum açılamıyorum
Zall baba zalim baba
Yardım et bana
senin altında en iyi motor pardon araba
bizse şu genç yaşta kaldık el elde baş başta..
Çözüm yok bu aşkta
galiba sadece hoşlantı da kalır ve öteye gidemez dediğim durum.
sonra zaten o hoşlantı da gider. aklınız gerçek hayattan birine takılırsa o kişiyi hiç tanımıyormuş gibi davranmaya başlarsınız.
sonuçta sözlük burası..

tanıdığım 1 - 2 düzgün hanım var, gerisi çokta önemli değil benim için..
(bkz: yok artık)
en aklıma ve başıma gelmeyecek şey heralde. buraya hiç o niyetle girmediğim için. amk yeteri kadar sosyal medya var gidin orda kırıştırın.
her şey bir mesajla başlar, ilişkinin sonra b.k olması da, unutulmaz olması da kişilerin elindedir.

edit: evet ben ilişkisi b.k olanlardanım. *
Düşüncelerine, fikirlerine aşık olunur.
Görmeden sevilir bazen.
Yaşamayanların asla anlayamayacağıdır.
buradan birine ümit bağlayacak kadar aşağı düşürmesin allah kimseyi. bu ne çaresizliktir olm lan.
Hepinizden hoşlanıyorum...
yapaydır, muhtemelen boşluk ürünüdür. tabi tanıştıysan uzun uzadıya o apayrı bişeydir ama facebook veya blendr'dan kız aramakla eşdeğerdir bence.
Hikayeye Mutluluk katmaktır.
(bkz: böbrek avi)

o kendini biliyor.
görsel

Nelerle karşılaşcağınız belli olmuyor. Dikkatli hoşlanın.
Net salaklik.

Lakin neden olmasın? Aldatilma riskinizi de cebinize koyarsanız tamamdir. Yürüyün.

Edit: niye eksilediniz lan? ibneler.
Nickinden mi? Lmao.
Sanal aşka kurban gitmektir. Yapılmaması gerekendir. Ama napalım yani aşık olunduysa?
Aynı anda 3-5 kişiyle birden idare edilecek kadar genişseniz yapın abicim, bunu da yapın. Bi de o zevki yaşayın, sonra zaten bi kulak arkanız falan kalıyor.
egosundan dolayi sizi siklemeyecegi icin elinizde patlayacak olan hededir. tecrubeyle sabit.
Yok artik daha neler.
çok seviştiğim oldu, aramaya inanmak !
(bkz: dün gece nickini öptüm de yattım)
insanı aşktan soğutan durum.
sözlüğün bazı kılıbık yalaka meriçlerinin, içine düşmüş olduğu komik bir durum. ayaklı pms bir gece aniden eşyalarını toplayıp gidince garip kaldı tabii mazlum meriç. ahaha. gerçi gizli gizli buluşur bu itici çift.
Bende olmustu bu bi ara. E tabi o zamanlar yazar da degildik. Nasıl yapsak nasıl ulaşsak bu insana diyorduk. Anonimlik bizi mahvediyodu falan derken geldi geçti tabi ama o tanımadığın ama entrylerinden olusturdugun kisinin hatırasının hali hazırda beklediğini unutmuşuz. Geçen aklıma geldi. Kimdi lan acaba tanısam nasıl olurdu falan dedim. Tekrar aynı hayallere daldım. içimde kalmadı desem yalan olur.
içine düştüğüm perişan vaziyet.
Büyük konuşmayayım ama gülesim geldi yani. Neyse bize mutluluklar dilemek düşer.