bugün

ciğeri beş para etmez çobansız kalmış koyun sürüsü gibidirlerki ne yapıcaklarını şaşırmışlardır.
bu konuda alacağımız eksi oylar da bize ne kadar doğru bir konuya değindiğimizi gösterecektir.
(bkz: yok boyle bir sey)
(bkz: sunucu bulunamiyor)
hayatın her alanında olduğu gibi burada da vardırlar. ama onlar var oldukça biz binlerce kez varolacağız. varlıkları sabah olduğumuz traş gibi gürleştirecek sakallarımızı, aldığımız her eksi oy öfkemizi biraz daha sağlamlaştıracak.

(bkz: türkiye de 5 milyon pkk lı var)
kendilerine "aposözük" diye site açması gereken varlıklar.
bu entryimi kötüleyen 2 kişinin olduğunu gördükten sonra sözlükte gerçekten olan it sürüsü yandaşları.

(bkz: youtube com un pkk propagandasi yapmasi)
YOKTUR. VARSA DA ANNELERiNE SELAM EDERiM BURDAN..
(bkz: 5 entrysi kötülenince camurlasan sozluk yazarlari)
bence sırf o yazara inat olsun diye entry'lerin içeriğine bile bakmadan eksileri sıralamış olan bir veya daha çok yazar*ın,sözlükte gerçekte varmış gibi gösterdikleri uuser'lardır.
sonuçta mustafa kemal atatürk yazımın iki kez eksilendiği bir sözlüktür burası...
pkk'yı kötüleyen entrylerin üçerli üçerli(ama bir anda! o derece!*) kötülenmesinden varlıklarını ispat edebileceğimiz gölgeler. gölge kadar zararsızdırlar. asla birinin yüzüne karşı bir şey söylecek yapıda insanlar değillerdir. sadece her gereksiz insan gibi moral bozarlar, o kadar...
pkk hakkında girilen olumlu demeyeceğim öyle bir şey olamaz, olumsuz tüm entrylerden sonra alacağınız eksi oylardan da anlayacağınız üzere normal hayatla yetinmeyip sanal alemde de peşimize takın pkk lilerdir. aktifdirler. seri eksi oy verenler bunlardır. düzene karşıdırlar. türkiye'yi severler ama kendilerinin olursa. *
(bkz: otu boku ankete çevirme timi)
(bkz: ankette son nokta)
(bkz: yuh amına koyum)
(bkz: sazan kontrol)
(bkz: deneme bir ki)
(bkz: yok artık)
seri eksi oy vereceklerine sözlüğe entry girsinler verilen ayarlardan dolayı içlerinden düzelenler olur belki denilesi grup. hem tartışmaya dönüşen * başlıklarda entry girmeden, karşı tezini yazmadan eksi oy vermek ahlaksız bir davranıştır.
humanizm kokan entryler ile ba$liklari bezeyip gayet net $ekilde goru$lerini ortaya koyan bir kisim insandirlar. pkkli olarak adlandirmak yanli$ olabilir, sempatizan demek daha dogru bir tanimlama olacaktir.
herzaman ki gibi gayri nizam-i şekilde mücadele eden ''pabucumun örgütü''dür.
(#1431734)
kimsenin böyle bir yargıda bulunma, hüküm verme lüksüne, ayrıcalığına sahip olmadığını bilmeksizin, insanları alenen fişlemeye yönelik girişim.
(bkz: yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal)
(bkz: Öcalan in uludag sözlükde yazar olma ihtimali)
türkiye'nin kendilerine sunduğu özgürlük imkanlarına bakmadan, hala "şiddet değil barış istiyoruz, dağdakiler tanınsın, ovaya insin" nidalarıyla aramızda bulunan şehir teröristleridir.

dtp denilen pkk yandaşı bir partiye bağlı olmalarıyla övünürler ve bunu gayet normal bir şeymiş gibi önünüze sürerler. dtp, pkkya terör örgütü dememiştir, demiyecektir. ama bu yazarlar bu gerçeği görmezden gelip " kürt sorununu tanımayan faşistleri görmek istemiyoruz" diyerek "ortaya bir karışık" "ne şiş yansın ne kebap" mantığında yazar dururlar.

ayrıca kendilerine "pkk sempatizanı" denilmesine "istemem yan cebime koy" tavırlarıyla eşlik ederler. bu sözlükte apo köpeğine terörist demeyen yazarlar vardır. ve hala kendilerini savunan yardakçıları.

alanen pkklıların da insan olduğunu savunan örgütlere destek verirler. çünkü evlerinden bir şehit cenazesi kaldırılmadığı gibi, iki gramlık akıllarıyla "biz barıştan yanayız" deyip, mayın döşerler.

dtp'ye oy veren masum insanlar gibi kandırılmamış oldukları aşikardır. zira eğitilerek ve sistemli bir biçimde türkiye'ye " hadi unutalım her şeyi hatta üste çıkalım bize sınırsız haklar ve sizi düzmemizi sağlayacak olanaklar verin" derler.

ama şunu unutuyorlar sanırım. ben şehit kardeşlerimi abilerimi amcalarımı unutmuyorum. ve sözlükte popüler olarak geçen ama ne olduğunu bile bile bu insanları savunanların boş bakınızlarına da aldırmıyorum.

bu ülke size kalmayacak.

edit : isim verdim diye silinen ilk entryim.

edit 2 : isim verdiklerimin arkasındayım ve iddaa ediyorum hala sempatizanlar diye.
ben görmedim bilmiyorum. görmediğim ve bilmediğim birşeyden sorumlu değilim. tarzında ki aslında herşeyden haberi olan ama umursamak istemeyen bir insanın cümleleriyle açıklamaya çalıştığım cümledir.
modreasyun tarafından sözlüğe yazı yazmalarına izin vermeleri sonucu oluşmuş yığındır. zira buram buram sempatizanlık kokan tanımları sözlükte yayınlanıyor; tskyi savunan tanımların bazıları modreasyon tarafından slogan olarak algılanıyor. bir yanlış anlaşılma varsa tartışalım sonra da ne yaparsak yapalım. en azından bu böyle olmalıdır.
Savaş endüstrisini eleştirenlere ,savaşa karşı tavır alanlara ve insan hayatını amerika'nın ya da bir başka kapitalist erkin cebine inecek olan dolarlarla ile karşılaştırmayacak kadar insan olanlara milliyetçi - dinci aforizmalar ile beyni yıkanmış olan zavallı gurühun yakıştırmasıdır. Neo-liberal politikalar ile insan kaynaklarını , emeğini çok-uluslu şirketlere pazarlayan siyasetçilerin , bu kısırdöngüden rant elde eden dinci - milliyetçi medya babası ve işadamlarının asıl pkk sempatizanı olduklarını göremeyecek kadar saflaştırılmış ve kendi mezarlarını kazdıklarının bilincinden uzaklaştırılmış nefret ve şiddet dürtüleriyle harekete geçirilen zavallı kitlenin gülünç iftiralarına maruz kalan insanlardır.
sözlükten en kısa sürede uçurulması gereken yazarlardır. burada yazdıkları her entry ile sözlük ortamını olduğunca geren kişilerdir. türk bayrağı ve bölünmez türk vatanının önünde eğilmesini bilmediği sürece burada fazlalıktan başka bir şey yapmayan insancıklardır. bunun için buradan moderasyona sesleniyorum: defedin şunları buradan, sözlüğün kalitesini düşürüyorlar !!!

edit: nie eksiledin zoruna mı ''kaçtı'' ?