bugün

E kız yok, oylama da olmuyor doğru düzgün. O zaman hiçbir zevki çıkmıyor ki. Niye yazıyorsunuz harbiden sözlükte merak ediyorum. Bir de gelmiş bana itiraz ediyorsunuz. Sıkılıyorum amk. Siz sıkılmıyor musunuz?
Tek nedenim var can sıkıntısı. Yalnız kalınca genellikle yazarım burada ya da dersten aşırı sıkılınca rahatlama eylemi olarak burası süper geliyor. Başka da bir nedeni yok.
https://youtu.be/eUcaOiWrP9k
sebep nedir bilmem ama uzun zamandır sıkılmadan farklı sözlüklerde farklı nicklerle uzun zamandır yazarlık yaparım.
Yakından takip ettiğim bir takım ünlü isimlerin eski sözlük yazarı olması.
(bkz: kaan boşnak)
(bkz: pintipanda)

Daha bugün başladım yazmaya. Bakalım, sonumuz hayrola..
Çoğu kişiyi donuza ekledim mesaj alımım da kapalı. Sözlükte yazma amacım internette bulduğum şeyleri saklamak aslında. Bi yandan paylaşmak da iyi tabi. Acaba bunun için başka site mi kullansam dediğim oluyor zira sözlüklerdr çaylaklık gibi çağ dışı saçmalıklar olabiliyor.
belli başlı sebeplerdir.
cümlenin maksudu bir ama rivayet muhtelif.
Ben az yalnızım.
kendi kendimle konuşmamın şekillerinden sadece biri.
napim konuşacak kimse yok?
Hani amerikan filmlerinde klasik sahneler vardır, klinikte herkesi toplar, hayatlarını anlatmalarını isterler, ben johny carter 6 aydır alkol almıyorum çok mutluyum vs. Vs. içini dökerler, ben de sözlüğü bu şekilde görüyorum, aklıma geleni, aklımdan geldiği gibi yazıyorum, içimde kalacağına sözlükte kalsın.
Şahsen ben bir yerden sonra "oku oku bir yere kadar biraz da bir şey üretmek gerek" diyerek sözlükte yazıyorum.
Kimlerle fingirdeşiyor diye bakarken boş durmayayım, bende yazayım bari diyorum.
- boşanma stresini atlatmak için girdim..
- sonraki yıllarda sadece bir kişiye özel olarak üyelik alıyordum..
- onun da olmadığı dönemde ise hayatım, içinde çok fazla insanı barındırmayacak, ama çok fazla sırrı barındıracak biçimde değişmeye başladı... sadece, birilerine bir şey anlatıyor hissini yaşamak için yazıyorum.
Sövesim geldiğinde sövüp defolup gidiyorum. Amına koyayım her şeyin.

Eferim. Mesajin yerine ulaşmış. Oylanmissin. Dedektifciliğe devam.

Evet
uzaya sinyal yollayasım tutuyor bazen,önemsizliğin hazzına varıyorum burda.
Arada eski eş dosttan ölen yiten var mı diye giriyorum anasnı satayım.

Ölmeyin yeter.
(bkz: uludağ sözlük teki sıcak aile ortamı)...
iç dökmek, bir nevi günlük tutmak gibi bir şey. Yıllar sonra gelip “ulan neler yaşamışım be” diye okumak amacı.

Eskiden düşürmeye kullanırdım hey gidi. Yaşlandık be. Bu defa harbiden yaşlandık…
Aslen teee 15 yıl önce, bilgi paylaşmak, yurtdışında olduğum için, türkiye 'nin yakından nabzını tutmaktı. O zamanlar bu sözlüğün zamanla boş bir dedikodu sayfası olacağını öngörememiştim.

Diyorum ki yazdığım iyi entryleri, ki çok var, topluyiim, bi kitap yapiim, sonra da bu sözlükten emekli oliim...çünkü bana ne onun memesi bunun götünden, ben hayatımda yeteri kadar meme göt gördüm...

Yani bi yandan da öyle düşünüyorum...

Bayaa sağlam bi cilt kitap çıkar bu sözlükte yazdıklarımdan.
Yalnızlık
Mutluluk

Buraya ya çok yalnız hissettiğimde geldim, ya çok mutlu olduğumda.
Geyik yapmak.
Saçmalamak
Güzel kadın yazarlara kur yapmak.
görsel
2010-2014 yılları arasında sözlük, altın çağını yaşamıştı.

Ona hürmeten.

Belki bir umut yine olur öyle şeyler diye.