bugün

insanı üzen, yaralayan ve hırstan duvarları yumruklamasına neden olan durumsallı sorunsal.

sözlüğün liste yapar otoritelerini her gördüğünüzde açık oylayıp nik altılarına paragraflarca entry girerek "eğlenceli işler yapıyor bence len ehi ehi" diye yalaklansanız da gözlerine giremezsiniz.

çünkü kendileri ne kadar önemli bir iş yaptıklarının bilincinde, objektifliğinden taviz vermeyen insanlardır.

çaresizce beklersiniz...

isminizin o uluların ulusu, muhteşem yazarların arasında yer alacağı günün hayaliyle yaşama tutunup şevkle çalışmaya devam edersiniz.
1 istasyon götleğinin açtığı başlıklara üzülmektir. ve bu çok boş bir iştir. başka işiniz mi yok lan *
hangimiz yaşamadık ki?
listeye giren yazarlardan nefret ediyorum. inşallah son girdiğiniz liste olur bir daha giremezsiniz amin.
kalp kırar.. insana kendisini boşlukta hissettirir, eved.
Sözlükte en hamarat teyzeler listesi yapıp adımı yazmazsanız darılırım.
(bkz: Sözlükte hiçbir listeye girememiş yazarlar listesi)
Maalesef başıma gelen durumdur.
Yani kendi yapıtığım listelere kendimi ekliyorum elbet.
Ama hiç kimse beni listesine almadı.
(bkz: üzgün surat)
(bkz: sözlükte hiçbir listeye giremeyen yazarlar listesi)
(bkz: hiçbir listeye giremeyen listesine giremeyen yazar)
Sözlükte etliye sütlüye karışmadan bir durum hakkında fikrini görüşünü yazıp çıkan yazarların içinde bulunduğu durumdur. Şahsımdır. Listelenmeyi ve herhangi birinin listesinde bulunmak istemem. Buraya geyiğine giriyorum. Bazen yazıyorum bazen siliyorum. Kendi halimde takılmak güzel.
halk arasında sapısilik teneke boş beleş zevat olduğunuzu gösteren hadisedir. yazık..
2020 senesinde bir yazarın karikatürlü bir listesine girmiştim. o dönemler insanlar sempatik olduğumu düşünüyordu sonra ne oldu bilmiyorum.
itici insanlar da zaman zaman sempatik olabiliyormuş demek ki, bazıları zor mizaçlı insanları sever.
görsel
Benimdir.
liste terk yazardır...