bugün

yazdığın bütün entry ve oylamalarda göz önünde olduğunu hissetmek. (iyi ya da kötü).
(bkz: kedidir kedi)
takip etmek de edilmek kadar güzel bir durum.
saçmadır. oysa ki yazılan entryler okunmuyor, herkes kendi yazdıklarını görebiliyor.
(bkz: paranoya)
bir entry girdiğinde o anda onlarca kişinin onu okuyup senin hakkında yorum yaptığını düşünmek.
(bkz: biri bizi gözetliyor)
(bkz: dedektif sözlük yazarı)
(bkz: seri artı oy veren melek)
(bkz: seovi)
(bkz: kaç yoksa yakalayacak)
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)
guzel bir duygu bazen rezillik oluyor ama caktırmayalım artık...
eski sevgilide sözlükte yazarsa gayet normal olandır.
(bkz: bir yazarın takipçisi olmak)
(bkz: kendini bir bok sanmak)
(bkz: seni bulacam oğlum)
bir de bilinen vardır ki, o daha bir dikkat isteyendir.
(bkz: beni tanidilar siz kacin)

ya caylak oldugunuz yazarlarda sizi surekli okuyan birilerinin olmasi garantisi? insani surekli yazarlik basvurusuna itiyor yeminle.
(bkz: büyük hissediyorum)
kaale alınmaması gereken durumdur. yarım gıdımlık aklıyla * eleştirir de eleştirir, adım adım takip edip eksilemek için * yırtacağına gözleri dönene kadar arar araştırır. * *
(bkz: Bir şizofrenin güncesi)
iyi mi kötü mü bilinmez ama şuna eminim ki kaçtığınız bir şey tarafından takip edildiğinizi hissediyorsanız can sıkıcı durumlar yaratır.
Klavyeye her bastığınızda sesi kulaklarınızda bir ayak sesi gibi yankılanır... Tıkır tıkır tıkır...
ve her saniye, herhangi bir yerden sizi fark edebilecek olma gerçeği etrafınızı sarmıştır.
Hayır, hayır, aslında bu tamamen bir paranoyanın ürünleri...
Sadece uzak dursun istersiniz.
Biraz canınız yanmıştır.
Biraz ikilemler, biraz da neden sonuç ilişkisi...
Kaçmaya çalıştıkça vazgeçmeyen kedi ve fare gibi.. ama her zaman kimin kedi kimin fare olacağı muallak.
Burası rahat ettiğim yer,
burası bir şeylerden uzaklaştığım yer...
burası kendimle dalga geçtiğim yer...

Git lütfen...
şifa dilenecek durumdur.tavsiyede bulunabilirim.sabah 30 mg citoles,akşam anafranil 75 mg,uyku için de tolvon al 30 mg.herşey çözülecek güçlü ol.
karma oynatacak durumdur.
bir seri artı oy veren melek'i hissetmek değildir.
(bkz: sapığım var)