bugün

tipsiz olduğu içi yanlız olan ve bolca boş vakti olan erkeklerin sözlüğe üye olmasından kaynaklanan durumdur.
edit: istisnalar kaideyi bozmaz.
(bkz: sözlüğe takılan kızların genelde çirkin olması)
(bkz: şimdi misillemeler)
kadınlar çirkin sever sözünü duyup sözlüğe koşan çirkin erkeklerin sebep olduğu durum.
tanıdığım kadarı tipsiz olmadığı için, katılmadığım önerme. eli yüzü düzgün çocuklar, iftira atmayın.
kızlara göre sözlük erkekleri tipsiz erkeklere göre sözlük kızları çirkin. bu tür başlıkların açılmadığı gün yok. ulan burası sözlük mü evlenme yarışması mı anlamadım ki ben?
"resmimi görsen takla atarsın, bizzat tanışsan dibin düşer" denilerek tepki verilmesi farz genelleme.
(bkz: bu başlık hayırlı olsun)*
17 hamile kadına şöyle bir görünüp gülümsemek suretiyle, çocuklarını düşürtmüş biri olarak, tipsizliğin göreceli olduğunu düşünüyorum.

muhihihihi, bak yine gülümsedim, siyah dişim yere düştü.
(bkz: çirkin fotoğrafları için tıklayınız)
(bkz: #6865340)
tüme varım yaparsak doğru olabilecek bir önermedir. kendimden biliyorum çünkü.
(bkz: sen öyle san)
SÖZLÜKTE KARŞILIĞI OLMAYAN BiR DURUMDUR.. BU SEFER SADECE DÜŞÜNCE DEĞiLDiR ÖNEMLi OLAN..
olabilecek durumdur. istisnalar olsa da genel öyle durmaktadır.
skinnyman nickli yazarın avatarını henüz görememiş, kezban yazar söylemi...
ancak ve ancak; çirkin, kız arkadaşı olmayan ve dolayısıyla bolca vakti olan bir sözlük uuserinin kendinden örnekleyerek açabileceği, ya da sözlükte erkek avına çıkmış çirkin, erkek arkadaşı olmayan ve dolayısıyla bolca vakti olan baaayen bir sözlük uuserinin kendini belli edebilmek için açabileceği gereksiz bir başlıktır sözlükte takılan erkeklerin hepsinin tipsiz olması başlığı.

hem tipi yerinde olsa ne yazar ki o yazar? önemli olan tipi değil sözlükteki işlevi güzelim...
güzel kızları da sözlüğe beklememizde bir sakınca bulunmamaktadır.
(bkz: güzel kızların tipsiz erkeklere bakması)
Başlığın sözlükte gereksiz olması ile eşdeğer olan gereksiz durumdur.
sözlükte yazar olacak kadar kafası çalışan erkek , yalnız olmıcak kadar zekidir.Yakışıklı erkekler facebooka, çirkin erkekler sizde sözlüğe kırmıyım boynunuzu.
önyargıların en saçmasıdır.
beni tanımayan sözlük yazarının ortaya attığı iddaa. görse böyle demezdi. hadi dağılın şimdi. *
(bkz: genel konuşmak)
şahsımı görüp genelleme yapmış birinin sözüdür. hepsi çirkin değil lan valla, sadece ben çirkinim.
(bkz: tipsiz erkek yoktur az votka vardır)
sözlükteki tüm bayan yazarları, bu tip mesnetsiz iddialara cevap verebilmek adına, üzerlerine hafif bişeyler giymek kaydı ile, mümkün olan en kısa sürede evime bekliyorum.

adres için özelden mesaj atabilirsiniz.
(bkz: genelleme göte giden en kısa yoldur)