bugün

hala yazarların, kendi yazdıkları entry dışındaki hiçbir entryi okumadıkları, okusalar bile beğeni miktarlarını göstermeye üşendileri, böylece kalitenin artmasını kendi kendilerine önledikleri olgudur. ayrıca oylama özelliği gelmeden önce herkesin oylama gelsin diye yırtındığını, bu sözlükte oylama yok ne kötü sözlük dediklerini hatırlamak gerekir. zira insan bencil bir varlıktır. kendine yararı dokunmadıkça birşeyi yapmak gayet zor gelir. oylama yapan, oylamaya katılan, beğenisini gösteren belli eden tüm yazarlara da teşekkür etmek gerekir. nasıl bir tiyatro sonunda alkışlanıyorsa oyuncular, konser sonunda alkışlanıyorsa müzisyenler, maç sonunda tezahürat yapılıyorsa sporculara, bu sözlük de buna ihtiyaç duymaktadır.
günler sonra sözlüğe girdiğinizde bile oylanan entry sıralamasında herhangi bir değişiklik olmadığını gördüğünüzde olduğunu anladığınız hadise * *
oy verilmek istenmekte faka sistemin yavaş olması, açılan pencerenin açılmaması vs bu hevesi kursakta bırakmaktadır. Gene de beğenilen entryler oylanmak istenmektedir.Diğer yandan yazar sayısının az olması da oylama oranını düşürmektedir.Herkes ekşideki gibi hemen bir sürü oy verilsin istemekte ama 30 kişi ile bu mümkün olamamaktadır.
o zaman bu oylanan entryler nedir dedirten basliktir. ayrica her gordugun entrye oy vermek de kaliteyi dusurur kanimca, gercekten sukela olan entrye oy vermek en mantiklisidir. * *
yigidi öldürsekde iyi-kötü hakkını verelim dediğim baslık.
1 hafta oy kullanmayanların meclisimiz * tarafından cezalandırılması gereken durum...
nedendir bilinmez gerceklesmeyen eylem belki de gerek duyulmuyor. *
kaliteli entrylerin artmasında büyük bir etken olarak kullanılması gerekirken, sadece yazmak isteğinden doğan, okumaktan ve değerlendirmekten, etkileşimden uzak düşüncenin ürünü.
şimdiki nesil okumuyor efendim, ondan kaynaklanıyor bu hadise.
emek verip entry yazanın,üstteki ben butonuna bastığında,en beğenilen entryleri kısmında entrysini göremeyip,sevinememesine yol açan hadise...
birkaç gündür oylama istatistiğine baktığımda 'sözlüğün salağı ben miyim' diye sordurtan hadise. entryler okunmuyor mu? okunuyorsa neden oylanmıyor? çıkamadım işin içinden.
(bkz: sozlukte surekli oylamayla ilgili baslık acma alıskanlıgı)
bu yavas pcyle bile oylama yaptığım yapmayanlara sitem ettiğim konu
sözlükte oylama alışkanlığının artması insanları yazmaya teşvik eder, üstelik bugün birçok uuser sözlükte bulunmaması gereken entryler olduğuna inanıyor. herkes o tarz başlıklara kötü oy verdiklerinde o insanlar kötü oylanan tarzda başlıklar açmazlar bir daha bu sadece sözlüğün kalitesini artırma yollarından biridir. * ** *

edit: bu başlığın zaman zaman yukarda olması bile insanları oylamaya teşvik eder
(bkz: oy vermekten aciz yazar)
an itibari ile baktıgımda, günlerce aynı kalan son oylananlar listemin, sozlukte olmadıgım 7 saat içerisinde tamamen degişmiştir.
demek ki artık oylama alıskanlıgı oturmus. teşekkürler *
oylama butonlarında acaba bir sorun mu var? ,bu kadar da olamaz yoksa ,dediğim vahim durum ****

(bkz: boş bkz dım doldum)**
(bkz: sozlukculer rahatsız)
sıcaklar sebebiyle yazarların buharlaşıp, bulut kümelerine döüşmeleri sebebiyle, ortaya çıkan durum. * hangi * sonbaharda yağmurlarla birlikte düzelmesi beklenir.
(bkz: sozlukte oylama aliskanliginin edinilememesi)
(bkz: işleyen demir ışıldar)
(bkz: alışmadık götte don durmaz)
100 online görüyoruz ama hala yazılan bir entry zar zor oylanıyor..hadi yarısı takip edip okuyor desek, 50 kişi.. eğer kısaysa entry eminim 50si de görür okur..ama gel gör ki oy yok..bir kişi oylamaz mı be kardeşim? iyi veya kötü farketmez..demek ki hala bu sorun devam ediyor..bir türlü şu alışkanlığı edinemedik..şimdi bunu yazdım ya, iyi oylaNIR BU.* * * * *
sözlükte seri eksi oy vererek tatmin olan insancıkların bulunduğu sürece yaşanacak olan durumdur.
(bkz: yazarların oylama konusuna bakıs acısı)
güncel Önemli Başlıklar