bugün

cidden merak ediyorum bir de bunlar utanmadan cumhuriyet düşmanlığı yapıyorlar. ve hepside hoşgörü dini mensubu. evet bu başlık bir tür paratoner görevi görecek sanırım.
edit: chpli dedi ya kahkaha attım. biri de içmeye devam demiş. hayatımda hiç içmedim. etiketlemeye devam bu kadarsınız siz işte.
Hoşgörü dini mensupları önce kelle kesmeyi bıraksın. Sonra burada atıp tutarlar. Evet.
Dindar bir nesil yetisiyor cunku, bu sizi neden bu kadar rahatsiz ediyor.
(img:#1635891)
sadece başkalarının kendisine hoşgörülü olması olduğuna inanmış embesil insan sorusu.

CHP'li misiniz canım?
kendi halinde dinini yaşayan insanla derdim yok. derdim yobazlarla topunuz gelin lan sizinle her yerde, sokakta, okulda, yurdun her karesinde mücadele etmeye ant içtik.
hayırlı içmeler kardeş.

tanım:bir soru, en boşundan.
çünkü nefretlerini bazıları buraya döküyor. içleri nefretle dolu bu kişilerin ve bunu savunuyorlar da.
Türkiye insanının genel bir iq problemi hep vardı da sosyal medya bunu iyice görünür yaptı yeni bir durum yok.
biz de diyoruz hdp ile ittifaka bile gözünü kapatan yobazlar silinsin diye.
bende yeni entry açacam sözlükte neden bu kadar allahsız var diye.
sözlükte ateistten çok yobaz var gibi.
(bkz: sözlüklerde cirit atan başıboş kemalist sorunu)
Maalesef doğru hede. Allah Allah diyenler karı kız görünce salyalarını akıtıyor gizli gizli 31 çekip sonra gelip oranı kapat buranı kapat diye insanların hayatlarına karışmaya kendilerine hak görüyorlar. Üstüne alınanlar da her zaman olduğu gibi yine kendini belli etmiş tabii.
sözlükte yobaz mobaz yok, kendisinin meczup olduğunun farkında olmayan mebzul miktarda meczup var.
yeni açılan bir sözlükte yobazlardan geçilmiyor. özellikle kendilerine elit diyorlar yani olmadıkları şeye öyleymiş gibi söylüyorlar ama bildiğin yobazlar, kadın ve erkek yazarlarının tamamı yobaz. zeka yoksunu yobaz android moderatörlerinden de anlaşılıyor yobaz oldukları.
Badelenerek çoğalıyorlar.
görsel
Bu arada yobaz nedemek.
buraya entry girenlerden densiz birinin ipini çektim, çaylaklıktan önce son entrylerini girsin...
ekşide o kadar çok yobaz yok ama burası yobaz kaynıyor. şutlayın gitsin şunlrı...
çünkü sözlüğün asıl ismi "çomar sözlük"...
payımıza bu kadar düşüyor.
badelenerek uruyorlar.
nerde yok ki. heryerde bu karacahiller.