bugün

Sağ'da sol'da küfürlü konuşan yazarları uyarırdım.
Bu şartlarda üstüne para verseler olmam. Yönetim ekip işidir. Ciddiyet gerektirir. Başı bozukluğun olduğu, buna mukabil etkili kuralın kaidenin yaptırımın güzide bir kadronun ve tam yetkinin olmadığı yerde moderasyon acizdir. Sadece boş bir makamdır orası. işlevi yoktur sadece adı vardır orta yerde. Hacı babanın çiftliği yada dingonun ahırı. Tam tanımlama bu.

ille de olacaksam önce zall ı değiştirirdim. Zaten darbe hazırlıkları tamam sadece uygun zamanı kolluyorum.
yazar uyarmak için moderatör olmaya gerek yok aslında, özelden kardeş ayıp olmuyor mu ama, anamıza bacımıza sövüyorsun diyebilirsin.

o yüzden moderatör olsam, önce soru ifadesi olan başlıkları açanları, sonra ilk entryde tanım yazmayanları silerdim. sonra da çayımı alır, manzaraya karşı yudumlardım.
Aklakara gerzeğini şutlardım ilk önce, sonrasını bilemiyorum tabi.
Uyurdum. Çok uykum var.
Herkese bira ısmarlardım.
Girişteki 10 entry'nin bilgi içerikli olmasını talep ederdim. Sözlük iyi hoş, ama prestiji yok; çünkü insana birşey katmıyor. Dolayısıyla, birşey hakkında fikir sahibi olmayı amaçlayan birinin bizim sözlüğümüze gelmek için bir nedeni olmuyor.. liselilerin cesaret edip burayı mekan bellemelerinin temel nedeni de, üyeliğin nitelik açısından çok kolay elde edilebilir olması diye düşünüyorum.
Siyasetten prim kasanları bannn.
Güle güle troller.
Swhı yıldızın altına saklayanları çaylak yapar ısrar ederlerse silerdim.
ramazan ve kurban bayramlarında 1000 er puan hediye.
Troller ve 20 yaş altı temizliği.