bugün

sizi anında orospu kademesine koyar. kimse öyle değil demesin. siz kız olduğunuzu belirten tek entry girdiğiniz de kadınlığını kullanıp prim yapmaya çalışıyo denir. sanırsın burda ki kızlar sözlük erkeklerine hasta.
feminist feminist takılmak. bütün erkekler aynı tripleridir efeem.
birader herkese aynı muameleyi yapmıyoruz ama öyle yerlere öyle şeyler yazıyorlar ki mesela "okul kapandı karneler nasıl"

entry: ben kızım ben bile 2 zayıf.

Başlık: otobüsle eve gitmek.
Entry: ben kızım ben bile otobüsle gidiyorum.

Yani böyle entry giren bi kız var işte ona hep kullandığım şeydir bu. Yani çok belli insan neden her entrysinde söyler kız olduğunu ?
cinsiyetini değil de, fikirleri olduğunu belli etmesi çok daha hoş olabilir.
ne yanlis ne de yasak olan dir. abaza oldugunu belli etmekten daha seviyelidir ayrica.
gibi mi?
(bkz: bana kadın olduğumu hissettir)
yazılanlara değil de yazana bakanları daha çok ilgilendirendir.
Mesaj kutusunun kitlenmesine yol açar.
(bkz: ne yağdı mübarek)
yalarımcı yazarları harekete geçirmektedir.
başa dert açılması durumudur. sayko yazarlardan acilen kurtulmalarını önermekteyim.
sürekli kadın erkek entryleri doldurulur. dikkat çekici bi kız nicki alınır.
ilk işi pembeli, ojeli, çilekli nick almaktır.
neden kizlara bu kadar yukleniyorsunuz demektir.
(bkz: neden kizlara bu kadar yukleniyorsunuz)
yazdıklarıyla belli etme kısmına bir şey diyemem ona zaten engel olunamaz, bok yemenin alemi yok ama...

nickinde girl,cadı,prenses gibi "benim memem var, valla." demenin "dikkat çekeyim, bebeler bana burada da ilgi göstersin uf egom canım egom" demekten farkı yoktur gözümde.

--spoiler--
kısa kızıl saçlı olanlar hariç, filiz selam. ":):):):):)"
--spoiler--
beklediği ilgiyi görmemiş olmak ile alakalıdır.
(bkz: yazarların kız olduğunu belli etmedeki amaçları)
bir bitmediniz amk.
neden sözlükte erkek olduğunu belli etmekle aynı kefeye konmadığı anlaşılmayan durumdur.
gerçek hayatta yeterince ilgi görmeyenlerin çaresizlik içerisinde yaptığı hede.
sözlük kız ya da erkek bulma yeridir ya. kızlar da aranıyor işte. olm burası sözlük. unutmayın! isteyen istediğini yazar ya da istediği tavrı uygular. ya okuyun, yazın , ya da zıbarın yatın. oha kafiye oldu.* dip not: yavşayınca yüz vermiyor diye karalamakta işe yaramaz. sağ ele devam.
neden saklamalari gereksin ki diye düşündüren saçma baslik .Sozlukteki her bayana araniyor muamelesi yapan mallara sesleniyorum :Dervişin fikri neyse zikri de odur .
ulan eli şeyinde entry yazan dangozlar, burası kardeşler çay ocağı mı denilesi Durumdur. Kadınlar sözlükte yazmaz diye kural mı koymuşlar? Sözlükte erkek olduğunu belli etmek kadar normal değil mi kadın olduğunu belli etmek. Amacımız sözlükten erkek düşürmek, hepimiz buraya onun için geldik. Derdinize, feryadınıza sokayım.
Pardon ama (bkz: aranmak). Lanet olsun. Evet.
ağza sıçılacak davranıştır.
yahu bu erkekleri gizliden gizliye eksilemek varken, açıktan 'bakın ben kızım' demek bi<im onlara olan nefretimizi azaltabilir!
ezikliktir.
sözlükte erkek olduğunu belli etmekle aynı şeydir. hayır yani siz sürekli am göt meme üçlüsüyle ilgili entryler girerken bir şey olmuyor da, biz kız olduğumuzu belli edince mi batıyor size!
güncel Önemli Başlıklar