bugün

acaba bu başlık kaç şekilde açıldı, bu mevzu kaç kere tartışıldı. bin yıldır bitmiyor bu geyik.

hepimiz böbrek peşindeyiz, koca arıyoruz, kocası olanlar aranıyor...

oldu mu?
Sözlükte erkek olduğunu belli eden erkeklerle aynı amaç içerisindedir. Bu saatte tepemi attırmayın olm benim.
Vuduracak yahuşuhlu bulmak.
Sozlukte kiz oldugunu belli etmek.
Kadınlığımızı neden saklama gereği duyalım.

Amaç yoktur.

Erkekler cinsiyetlerini nasıl standart davranıyorken belli ediyorsa, kadınlar da öyle.

Bir şey dicem: tamamen kaz kafalısın amaç arayan. Başlık yoluyla karı-kız düşüreceğini falan düşünüp kendince kurnazlık da yapıyorsun demi, ah yavrum.
1-çoğu kız değil.
2-çoğu kendi gibi nonoş var mı merakında.
Kustuklarında tuvalete yalnız gitmemek için sizi kullanıyor olabilirler.
ilgi görmek için her türlü maymunluğu yapan kızın amacıdır. evet.
kız olduğumuzu belli edecek başlıklar açmazsanız belli etmeyiz.
Sözlük erkeği düşürmektir.

Açık ve net.
(bkz: Vurdurmak)
Pek tabii ki gayesi ilgi.

Ancak bu konuda kızların pek suçu yok, suçun büyük kısmı müptezel bazı erkeklerde. Kız olduğunu belli eden yazar; popüler oluyor, entryleri ilgi görüyor, mesaj kutusu doluyor vb..

Yani demem şu ki: adam olun anasını satayım.
Saklamasının bir amacı olmamasıdır. Sözlükler erkeklere ait bir dünya değil ki mememizi bandajlayıp saçımızı şapkanın altına saklayıp takma bıyık takalım.
haklılar amk çünkü o kadar çok abaza varki bu sözlükte kendilerini saklıyorlar.
Ego masturbasyonudur.
sözlükteki kızlar saygı ve sevgi çerçevesi içinde entrylerini girip başlıklarını açmakta zaten beni pek ilgilendirmiyor.
Utanılacak bir şey olmadığını yobaZ beyinlere nakşetmektir efendim, kaya kovuğundan çıkmadıysa eğer bir kişi, bir kadından doğmuş olmalı, anası babasından kadın olduğunu gizlemediğine göre, sözlük yazarlarının da gizlemesine gerek yoktur.
Sözlükteki piranalar tarafından kapılmaktır.
Egolarını tatmin etmektir. Tamam götün güzel anladık.
Benim bu ama sebebim erkek düşürmek falan değil ayrıca komünistte değilim Putin’ci de değilim.
Nedir tam olarak dışarda bulamadıkları ilgiyi burda bulmak falan gibi bi eziklik mi ?
eh ne desin ben hepinizden daha delikanlı bir erkeğim alayınızı şişlerim ulan tarzı yazıp bizleri ve kendini kandırıp adete alay edip yalan mı söylesin.
Yüksek ihtimalle erkek olmadıklarını belli etmek olabilir, sadece tahmin.. tabi yüce sözlük erkekleri daha iyi bilir..
erkek olduğunu belli eden erkekle aynıdır.
Karton toplayan çocuğun selam bebek diye mesaj atması.