bugün

sözlüğe dair enteresan bir olay.

herkesin birbirinde numarası var, herkes tivitırdan oradan buradan arkadaş vs.

lan ne ara bu kadar samimi oldunuz amk?
hani, kim?
Bunu japonya haberleşme bakanı (bkz: sanae Takaichi) ye sorsana delikanlı.
kuru iftira. bir tane bile kankam yok be kanka *
sözlükte zaten 3-5 yazar var sayın yazar.

olay gittikçe ilginç bir hal alıyor. anlatın bakalım.
lan ben bir tek jimmy tudeski'yi tanıyorum.
Benim 1 (yazıyla bir) tane kankam var.

8 yılda bu kadar yapabildim.

Tşk.
benim butun kankalarim sozlugu terketti. yokmu guzel kanka takilak ya.
Sözlükte öyle dostlarım var ki hiç belli etmediğim halde 2 gündür senin içinde bir sıkıntı mı var diye sorup içime doğuyor diyerek nokta atışı yapan.

O bir kraliçe benim için.
yalandır. unutulmak ve unutmak için burdayız.
herkesin düşman olduğu diyecektin herhalde.
meğer ne kadar da naif ve ince düşünen bir insanmışım, adamlar kankalığı geçmiş birbirini emmüklüyor tuttuğu yerde amk.

abooov. başımıza daşşak yağacak.
bir benim yok galiba kimseyi tanımıyorum.
bu sözlükten 1 kişiyi bile tanımam etmem dostluğum yoktur kimse ile dost değilim düşman da değilim sözlükte bu gibi kavramlara ne gerek var yazar çıkarım.
az önce hintdizisdfskldfjsılolmak nikli yazarın ortaya attığı, gündeme bomba gibi düşen sarsıcı haber. amk herkes birbirine telefon, telegram, tivitır, istakram vermiş. yükünü tutan kenara çekilmiş. sözlüğe de belli ki sadece hobi olarak giriyorlar.

sonra da vay efendim sol freym niye akmıyor. millet birbirine akmaktan sola vakit ayıramıyor ki.
kanka az kalır kinocum.
bunlar varya bunlar...
ben çok beyefendi bir insan olduğum için birbirlerini emmikliyorlar demeye terbiyem şey etmedi. yoksa herkes her şeyin farkında. yeter bizi aptal yerine koyduğunuz!!!
gerçekten de sözlükte herkes birbirini tanıyor ve bir çok kişi de birbiri ile arkadaş.

ben hariç.
Arada bir siyasi entrylerden dolayı özelden çemkiren yazarlar çıkıyor. Bunlar kanki sayılır mı?
Benim hiç var kankam.
benim gerçek hayatta da yok, sözlükte de.. 1600 küsür tanım girdik, ocak ayından senenin başından bu yana uludağ da ortalıkta gözükmediğim gün yok. nick altıma entry giren 2 allahın kulu olmadı. sanırsam sadece 2 tane var. bir aralar belli bir konu üzerinde seri tanımlar girmiştim bu da onların dikkatini çekmişti. sadece bu kadar. tamam uludağ sınırları içerisinde şan şöhret istemiyorum ama hiç değilse bu mecradaki varlığımız belli olsun. hiç mi bir tanımım birinin dikkatini çekmedi. hiç mi kimse kalkıp da ''bu böyle entry girdi ben onun nick altında onu eleştireyim de bu konu hakkında. gününü görsün'' demedi.