bugün

sözlük kurulduğundan bu yana dini ya da milli değerlere saldırmaktan, hakaret etmekten yorulmadınız mı? aynı konuyu farklı başlıklar açarak sözlüğü çöplüğe çevirmekten başka bir bok yaptığınız yok. bakıyorum kazananda yok kaybedende yok. o zaman ne bokuna bunu devam ettiriyorsunuz ?
evet 1 saattir sol frame i izleyip artık mantıklı bir başlık açılsa da yazsam diyorum. ama nafile, hala açılmadı o başlık.
adamın dünyası çapı o kadar. herkesten utanmadan saygı bekler, ama daima en saygısız ve ahlaksız kendisidir.
pek yorulduğum söylenemez. beslenmeme dikkat ediyorum ve günde 2 saat yürüyüş yapıyorum. dinç bir yapım var.
bu ülke ve içersinde yer alan değerler hepimizin. inaırsın, inanmazssın, seversin, sevmezsin ama gerçeği asla değiştiremezsin. küfür etmeyi özgürlük olduğunu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz. birbirinize saldırarak mı bu ülkeyi daha iyi bi konuma getireceksiniz. hanginiz daha iyi söverse o mu kazanacak sanıyorsunuz. yoksa sözlükte popüler olmak için mi saldırıyorsunuz sağa sola.