bugün

çilekli link.
Penisini paylaşanı görmüştüm de vajinasını paylaşanı ilk defa görüyorum.
sözlükteki demokrasiyi ve özgürlüğü perçinlemiştir.
Sözlüğün azıcık yazılası bir tarafı vardı. işte onu yok eden olay.
organ var organ var durun bakalım. belki tıbbi bi durumdur!
sözlük tarafından "cinsel iştirakiyyun fırkası" kurulacağının habercisi olması hasebiyle, ilk önce "türkiye halk iştirakiyyun fırkası" kuruluş beyannamesine göz atılması önerilir.
kendi fotosu olmadığı için sorun olmayandır.
Bizim türk milletinin en büyük fantazisidir. Var Bir kaç tane yabancı sosyal medyalar, adam orda paylaşıp numara yazıyor.

Yaban hayvanları sizi.
sözlüğün geldiği durumu açık seçik beyan eden olaydır. derhal gereken yapılmalıdır. artık midemi bulandırmaya başladı bu tarz olaylar. nedir bu brazzers mı? ne için geliniyor bu sözlüğe? tamam yeri gelir goygoyumuzu da yaparız da by nedir bu? kaliteli yazarlar vardı abim gibi olanlar vardı cidden sohbet ettiğim bir şeyler katan insanlar vardı bana ve sözlüğe. şimdi afedersiniz orospu amı gibi (pardon gibi dedim) gelen geçen giriyor sözlüğe. noluyor alo? bi noktalama işareti koymadık diye entry silinen sözlük ne hale geldi yahu uyan ey ahali?! bu bir demokrasi ve özgürlük değil bu düpedüz sapkınlık, ahlaksızlıktır. kendinin olsun olmasın böyle bir imajın bu ortamda işi ve yeri yoktur?! kendinize gelin!
Sözlükte henüz 45-50 günlük yazarım yedi tane entrym silinmiş. Sebepleri ise tanım yapmamışım küfür etmişim gibi fevkalade önemli hususlar. Bunun yanında haliyle bir yazarın amcığını paylaşması gibi eften püften sebepler hafif kalıyor ve hala silinmiyor...
Günlük yaşantısında silik , hiçbir sosyal çevresi olmayan , asosyal , biriyle iki cümle kuramayan insanların böyle platformlarda dikkat çekme çabası. Ki başarılıda oldu.Oldu da noldu
görsel

Böyle bir şey paylaşılmadıysa, teferruattır.
seks mi lan burası orospu ayten?

çok ayıp eylem.
Ya her gün gördüğümüz şeyi buraya atmayın sıkıldık bee görmediğimiz bişeyse atın tabi.
Bize böyle cesur yazarlar lazım. Evet.
Saçmalıktır , zira penis görmek isteyen ,engin internet ortamında bunu pekala kolayca başarır. Amme hiZmeti yapmasına gerek yok sapık yaZarın.
Ayıptır, günahtır, adeta edepsizlik, hayasız link verin link lık örneğidir.
" me sana me sana .ikim kaldı kör hasan' a " cümlesiyle biten paylaşmadır.
Heyecanlandınız dimi? Paylaşmadım sakin olun. Hahahasiktir.

Erkek organı paylaşanı görmüştük kadında gördük. Yıllar geçtikçe sözlük kariyerime yeni durumlar ekleniyor. En sonunda kitap yazarım artık. Evet.
duyan da sanki gökten başımıza o kadar çok yağıyor ki dağ taş doldu, derdimiz paylaşmaya kaldı sanacak.
Seks için bir sözlük kurulsa, orda olabilecek şeydir. Yasalar izin verse öyle bir sözlük kurulurdu.

Bir anda üye sayısı 100.000 ı de geçerdi. Nerde o özgürlük.