bugün

işi gücü bırakıp hergün saatlerce netin başında mesai yapmak gibi güzel bir neticesi vardır bunun. entry başına bir de prim oldu mu tamamdır.
gerceklesme ihtimali hayli zor olan fıkırdır.

(bkz: yok artik lebron james)
maas yetmez ikramiye ve sigortada da isteriz dedirten cümle.
sözlüğü daha verimli hale getirecek olaylardan biridir.
"girerken sözleşme falan imzaladım mı?" diye düşündüren düşünce.
yevmiye usuluyle verilecektir kanimca
hakikatten uzak hayalürünü düşüncedir.25,26,27 ha ne diyodum gözünüzle görseniz inanmayacağınız 28,29,30... 3 bin ytl güzel.
tüm gününü burada geçiren yazarlara uygulanması gereken hadisedir,yaşamı kaçırıyor olmanın bedeli ödenemez elbette ama hiç diilse benliğini burada varolmaya adayan insanlar için iyi niyetli bir telafi olur
(bkz: aşmış moderatörler silsilesi)
maaslı değilken günün en az 5 saatini kaplayan yazarlık, maaşlı olursa bokunu çıkartıp üniversiteyi bırakmaya kalkabilecek yazarların varlığı sebebiyle kulağa pek de hoş gelmemektedir...
(bkz: sozluge kazandirilan yazar basina prim almak)
(bkz: son çırpınıslar)
doğan holding 'in sözlüğe sponsor olmasıyla gerçekleşecek olay.
"bu sözlük,hiçbir yere bağlı olmadığı,insanlara özgür bir ortam sunduğu için insanlar kendilerini rahatça ifade ediyorlar.eğer yazarlara maaş bağlanırsa,uyulması gereken çalışma ahlakı,kuralları,saatleri olur ve bu insanın özgürlüğüne vurulmuş bir darbe olacaktır.paranın olduğu yerde rekabet,hırs,statü gibi insanların arasını bozabilecek durumlar da doğar.para pistir,para pislik getirir.hayatın her alanında para var zaten,burası eksik kalsın.en iyisi maaşsız olup,özgürlüğümüzün tadını çıkarmaktır" dediğim başlık.
(bkz: abi bir ekmek parası)
(bkz: fakire sadaka)
(bkz: paran yoksa canın sağolsun abi)
sözlük yazarlarına sodekso bağlanması olarak daha makbule geçecek olan kampanya (bkz: sodekso) (bkz: eksilkliğini hissediyorum)
alakası olmayan büsürü insanın sözlüğe yönelmesini sağlayacak durum.
(bkz: yetinmeyi bilir misin)
sisteme geçmesi halinde,derhal ssk+ticket da istekler arasına girmesi gereken faaliyetlerdendir..
(bkz: doymak bilmeyen uuserler)
(bkz: tam 8 aydır hiç birsey yemiyorum)***
çaylaklara da asgari ucret verilmesini önerdiğim kampanya...
okulu bırakmama neden olabilecek hadise..
ayrıca
"-oğlumuz ne iş yapıyor?
-sözlük yazarı efendim..
-iyi iyi.. (bey bey bunlar çok iyi para kazanıyo valla. bizim kız yaşadı."
"-bizim kız da tıptan mezun oluyo bu sene, sizinki naaptı bitti mi okul?
-ha ha ne okulu bizim kız sözlükte yazar oldu..
-:S "
hem sözlük yazarı olup , hem de tıp'ı bitiren yaşadı o zamandır * * *
entry ve başlık başına prim ödenesi durumdur. yazarların aylık ortalama entry ve başlık sayısına göre belirlenen kotayı geçenlere prim ödenmesi, ssk güvencesi ve özel sağlık sigortası, gerekirse zirvelerin uzaklığına göre araba tahsis edilmesini de reca ettiren yaratıcı ve yararlı bir öneri içeren başlıktır. *
sözlüğün reklam alması ile gerçekliğine daha bi inandığımız bağlama. aylık 100 ytl* olan reklam gelirimizi 2439* yazara kardeş payı formatı baz alınıp aşağıdaki şekilde hesap edilerek;

100/2439 = 0,04 ytl (ki 4 kuruşa takabül eder bu)

yazarların hakkı olan 4 kuruş her ay belirtilen banka hesaplarına yatırılabilir, bu sayede uuserların yazma şevkini maksimize edebiliriz. ben hakkımı türk hava kurumuna bağışlıyorum.
sözlük yüzünden işten kovulan yazarların hayır demeyeceği olay.
güncel Önemli Başlıklar