bugün

gelecekte istemiş olunan hedefler (bkz: memur olmak).
4 yıl sonra hiç tanımadığım bir şehre gitmek.
Akrabalarla bütün bağlantıyı kesmek.
Tekrar uyumak.
adam olmak.
kpss sınavından sonra antalya'ya gidip tatil yapmak.
karavan almak.
alınmalı.
Biriktirebildiğim kadar para biriktirip Norveç'e yerleşmek.O da olmazsa herhangi bir Ege kasabası olur.Şöyle balkonumdan denizi görebileceğim bir yer.
Sözlük yazarlarının pilavları olarak okuduğum başlık. Hoş olmadı.

Entry ye gelince, iş bulmaktır. Ben de atıldım sonunda işsiz yeni mezunlar kervanına.
Plansızlık.
Hayır yapınca noluyor?
Hiç.
Yapmayınca noluyor?
Başına gelince çok daha mutlu ediyor.

"Bak ya hiç hesapta yoktu bla bla ne güzel oldu" iç/dış sesleri hayat bulur.
kısa vade de kısa bir tatil kesinlikle güzel olabilir.
Meme ellemek ❤❤❤

Not: sevişmek isteyen kızlar eqlesin ❤

Beybi!
Bir plan yapabilmek.
uyuyacak.
Bir, barı açıyorum. iki, Ayla ile aramı düzeltiyorum. Üç, babamı da yanıma alıyorum. Olay bitmiştir.
Ölmezsem yaşamayı düşünüyorum.
olmayan planlardir. planlayincada olmuyor zaten.
plan hiç bir şey değildir, planlama süreci her şeydir.

(plan is nothing, planning is everything).
dünyayı safkan beyaz türklerin ele geçirmesi.
Kendimi parçalarcasına temizlik yapmak istiyorum yarın. Hemi de domestos orman ferahlığı ile. Maske takıcam kullanırken ki bari ciğerlerim yerinde kalsın.
erken emeklilik işini çözdükten sonra, sıra zayıflama kısmında. bu hafta başında da -diyete pazartesi başlanır- spor ve diyete başladım. şu an ayak bileklerimin ve bacak kaslarımın kasılıp kıvrandırmasından başka sorun yok. halledicem. dexplus sağolsun. verilecek 40 kilo var. 8 ay sonra görüşürüz.
hiç biri düz gitmemiştir.
bir ay içerisinde pakistan a geçip afgan sınırını zorlamak istiyorum. eğer başarırsam oradan bir şekilde geri çıkıp nepal e geçmek istiyorum. tabi bu pandemi döneminde bunların hepsi kara yoluyla olacak.

bekle beni taliban.
Arkasında alle mein ja! Yazılı Bir volkswagen westfalia’yla Hopa’dan iskenderun’a kadar bütün memleket sahillerini dolaşmak, bu işi yaparken sandalet, diZe kadar çekili beyaz çorap, Kargo cepli şort, sıhhatsiz çocuk kakası yeşili kareli gömlek, yuvarlak çerçeveli gözlük ve seyyah şapka takmak, akşamları ikea’dan alınmış dandik bezden mamul balıkçı iskemlesine oturup gün batımını seyrederken bira içmek!
Çok yakında birine yürümeyi düşünüyorum ama yürümekten korktuğum, çekindiğim için bu yakın zaman pek gelmeyecek sanki.
Afad gönüllü alıyorsa gidip katılacağım. Bugün farkettim ki ben depremde yanlış taraftayım. Panikleyip aşırı hareketler yapmak galeyana gelmek bana göre değil bari bu tutumum bi işe yarasın.