bugün

yazar sözlükte kendini bulmuş. herkesi kendisi gibi zannetmiş. halbuki annesi kim bilir kaç defa söyledi: ' kızım-oğlum herkesi kendin gibi zannetme. ' diye dinlemedi yine.
Acı ama yadsınamaz gerçektir. Bu akpli olduklarından kaynaklanır.
Bunu diyen kisi cok ukala kendini begenmis sanirim ^_^.
Bizim alay tırttı. Alay komutanına şikayet edicem.

Edit: başlık sözlük yazarlarının alayının tırt olmaması iken, değiştiği için çoğu entry silinecek olması durumu.
az önce fark ettiğim olgudur.

şu başlığa (bkz: hayatında hiç kavurga yememiş tip) yazdıkları girdilerden sonra görülen şu ki sözlükte araştırma ruhu yok. hemen tepede arama çubuğu var. yaz kavurga ne diye sonra yanıtla. belki yedin de adını bilmiyorsun. mal tipler var. bakınıza yönlendiriyorum sizi

(bkz: kavurga)
kırıcı ve tartışmaya sebep olabilecek sevimsiz bir genellemedir.
oytunkaran için geçerlidir. evet.
ahahah valla öyle, valla öyle dediğim tespittir. mal bile az.
görsel
hahahahahahah.
mal beyanı olmuş.
genel olarak katıldığım kanı.

liseli abazan sürüsü esprilerle troll başlıklarla bu tespit kanıtlanabilir. bazen cidden abartılıyor bazı şeyler ve gereksiz başlıklar birikiyor gidiyor. yapmayın etmeyin sözlükdaşlar.
Sözlükte yazdıkları ile bir yazarın mal olup olmayacağına karar verilemeyeceğini bilmeyen insanlar olduğu sürece mal yazarlar var olacaktır.

Evet olacaktır.
Arada aklıma geliyor. Sonra kızıyorum kendime arada seni şüphe ettiren bu pollyannacılık nedir diye.
sözlükte iddia edilmesi komik ve ironik olandır.
insan şöyle sözlükte bir kaç saat geçirince hak veriyor yani. Şimdi gelip laf sokmaya çalışan falan olur bir de.
Buna sende dahil misin? Diye sordurtur.
Son zamanlarda hak verilen bir gerçektir. Burayı ilk okul sanan veletler yüzünden böyle oldu. Oğlum ne mal adamlarsınız siz lan. Evet.
"her şey"i ayrı yazmamandan belli zaten her şey.

edit: entryler silinmiş, benimki biraz havada kaldı.
malız tabi amk. mal olmasak gecenin üçünde sözlükte ne işimiz olur muhtemelen karımızın sıcak koynunda olurduk şimdi. yalansa yalan deyin.
bileşik kelime değil, birleşik kelime diyeceğim tartışma uzayacak. malız işte hepimiz ciddi ciddi.

ben de her şeye alınmamanı tavsiye ederim atarlı yazar.
aydinogullari basi ceker.evet.
Herkes tarafından bilinen acı bir gerçektir. Evet.
Herkes tarafından bilinen acı bir gerçektir. Evet.
Kesinlikle katılıyorum, mal olmayanlar çıkarsa mutlu olacağız.
(bkz: say lan)