bugün

sözlük yazarlarının türk kahvesi içtikten sonra baktırdıkları fallardır.

benim falım ise daha içmeden önce kendisini belli etmiştir.

görsel
Yorumların merakla beklendiği faldır.
görsel
kısmet, yol, murat ve bir baş harf çıkmıştır.
aynısı arkadaşıma, kuzenine ve halasına da çıkmıştır.

ne güzel bir tesadüf.
sana baya kabaran bir şey var. ceviz ağacı falan olabilir.
Evet arkadaslar "madem ki sözlügü bu kadar aktif kullanmaktayız neden kahve içip fal bakmayalım ki? " dedim ve an itibari ile bu uygulamayı baslatmıs bulunmaktayım. Herkes ictigi kahvenin telvesini atsın ben de yorumlarım, bu isten anlayan mahalle ablaları varsa filan onlar da yardımcı olsun.
Haydii bismillahh.

görsel
görsel
Allah askına twist böyle bir sey nerden belli?
Bırak bırak sen bakma ya.
Ay ben bu fala bakamam, sıradaki.
Konusan fincan üretilmedi arkadaslar..
Ona göre yorumlarsak sevinirim..
Oha mide agrısı nerden cıktı?
Domalan bir iskelet görüyorum. Bir de talibin var. Bir yazar bu.Böyle karizmatik komik bi adam. Ben gibide değil gibide çıkaramadım onu.
Yardımlasma yuvası sözlüğümüzün yeni hizmetidir.
Haseki icin yorum:
Hasekicim bi dis görünüyor. Hayatına yeni birileri giricek sanırım. Bu gircek kisiye dikkat et bir yakınınla aranı bozabilir. Bi de kalp görüyorum. (O yorumlayan kisiyle alakası sanırım. Ben yorumluyorum) o kalpte sözlükte benim entrylerimin hemen sağ alt kösesindeki kalbe benziyo. Swh.
Ahahaha urfanın dumanlı dagları demek. Gider kebap filan yeriz olmadı. Ölmem inş.
Hadi haseki sana güveniyorum devam et bacım.

Sayın kaleci; bilmedigim bisiler söyle.
Hayatına girecek biri var m harfi var bak. Kral sanıyo bu kendini ama sana diz çökmüş.

"Kızların faldan duymak istedikleri."
Knk kızları siktir et de yok mu söyle benden az uzun esmer kısa saclı cift isimli ismi m ile baslayan kaslı yakısıklı tatlış bisi? Gelmiyo mu? Hic mi haber yokmus ondan?
Oha aynısını yazmışız. Bence bi m var yani orda.
görsel
sana kabaran bişey var denilesidir.
görsel
3 vakite kadar sana bir (bkz: t rex) görünüyor.
Cin var. Benzetiyorum. Gece ışıkları açık bırak. Korku aldı beni şu an...
kara şövalye var. bütün her şey onun seninle olan savaşına bağlı o kazanırsa boku yedin.
(img:#1745066)
Deniz kızı değil mi lan o?
güldüren faldır. yazarın biri falına bakayım dedi diye kendim yaptım kahveyi. hahah cidden komik çıktı
görsel
(bkz: uludağ sözlük kahvehanesi)
görsel

Grup seks çıkanlar bile var.