bugün

gerçekleşebilecek olan hayaldir. benim de hayalimdir. ancak daha çok var, sıradayım. buraya da iyice alıştım hani. ama insanlara ekşi sözlük yazarıyım demek bir başka oluyor inkar etmeyin. tabi, uludağ sözlük hemen ardından gelen sözlüktür.
(bkz: sözlükten uçurulmaya sebep olacak itiraflar)
düne kadar benim de hayalimdi. sahip olunamayan kıymetli oluyor. bugün yazar olduğumu öğrendiğimde hayallerim yıkıldı bi acayip oldum anlatamam şimdi. inşallah siz de olursunuz kısfmet.
Doğduğun yer değil doyduğun yer önemlidir.
Ekşi de üyelği olup uludağ da yazan biri için juke oturan bir söz.
Yani demem o oki. Herkes için geçerli değildir yeğen.
3.5 sene önce kaydolup o muhteşem 10 entryimi girdiğimde içine düştüğüm hayal. o zaman 32bininci sırada idim. şimdi 56 bin oldu. *
bizde iyi yazarlarız, dimi ama. s.kayım ekşicilere.
dip bilgi:birde yemek yedğin kaba tükürmeyeceksin.
gereksiz hayaldir. ortalama 700 online fena degil. bilincli davransak cok egleniriz cok ogreniriz bence. modlar destek olmali.
aynen dişi ve erkek ilişkilerindeki "ulaşılmaz olan kıymetlidir" sendromudur. ekşide başvuru yaparsınız yıllarca sıra beklersiniz. (bu neyy lann) uludağ sözlükte en fazla birkaç gün içinde yazar olursunuz. kolay ulaştığınız için değersiz gibi algılarsınız. uludağın kolay ulaşılır olması onun değerinden ve yazarlarının kıymetinden hiç bir şey eksiltmez. ekşide gördüğünüz yazarlardan daha fazlasını, samimi ve yaratıcı zeka ürünü yazılarıyla bu sözlükte daha çok görebilirsiniz. birde şu durum var, her iki sözlükte yazarlık yapanların "ekşi sözlüğün ruhu yok uludağdaki atmosferi ekşide bulamıyorum hep bir eksiklik duygusu hissediyorum" dediklerini sık sık duyarsınız