bugün

tanım: kendi hayatınız hikayeniz geçmişiniz ve geleceğinizdir.

Konu şöyle aklıma geldi herkesin zor bi hayatı var ve burdan o zorlukları anlatıp rahatlamanızı umuyorum. kendi hayatınızı anlatın. ne yapmak istediğinizi.
Cok once sikilmistir.
Psikologluk yapan yazar anketi.
evettt. Annemle babam üniversitede tanışmış, kaynaşmış ve neticede ben dünyaya ayak basmışım yani daha basamamışım nasipse basacağım. Öğrenci oldukları için bakamamışlar bana ve anneanneme bırakmışlar daha 2 aylıkken. 6 yaşına kadar anneannemi anne, dedemi de baba bildim. Sonra beni aldılar yanlarına ve kabus başladı. Annem matematik dalında uzman bir öğretmen, babamda biyolog olmasına rağmen tüccardır. Evett neyse kalktık gittik ana babayla bir başka şehire, ankaraya ordan giresuna derken anaokuluna başladım orda. Daha sonra ilk okul 3 e kadar erzurumda kaldım. 4. Sınıfta ise boluya taşındık. 7.2 lik büyük depremide yaşamış bulundum. Neyse efenim 5. Sınıfın yarısı boluda yarısıda babaannemin yanında erzurumda olmak üzere ilk okulu bitirdik. Daha sonra 6. Sınıfn yarısını erzurumda yarısını da kırşehirde okudum. 7. Sınıfta ilk dönem izmite taşındık onunda ikinci döneminl gebzede okudum efenim. Daha sonra 8. Sınıfta tekrar izmit yaptık ve lise 1. Sınıf dahil orada okuduk. Bu arada anne ve baba şlddetli olarak geçinemiyorlar ve neticede sene 2006da ayrılıyorlar. Tabi annem babamın başkasıyla evlendiğini duyunca. Evettt liseylde sene 2007 de bitirip ticarete atılıyoruz taa ki 2011 in 10 ocağına kadar bu zamandan itibaren 15 ay piyasada yokuz ve 2012nin nisan ayında donuyoruz. Halen ticaret hanemi işletmekle meşgul olurken yazımı tamamlıyorum.

Not: baba ve annemle geçinemediğim içln babaannemle yaşıyorum.
(bkz: benim sonum dünden belli)
1985- muzigi sever...
1984- kendini akıllı sanan saf.
Yasadigi sıkıntılı hayattan dolayı babasi tarafindan surekli calistirilip kosturulan zamaninda durumu iyi olmadigi icin arkadaslarindan uzak kalmis ve kardesiyle hic anlasamayan annesiyle hic anlasamayip babasi tarafindanda asagilanip kendisine buyuk hedefler koyup bu hedefler doğrultusunda ilerleyip gecmiste yasadiklarini kendi cocuklarina yasatmak istemeyen ve ailesinden uzak yasamak isteyen bir kisiyim hakkimda hayirlisi.
bombok ilerleyen olaylar silsilesi, hayatımın geniş özetini okudunuz.
Uyku düzensizliğinin düzenliliği.
Dini takıntılara sahip, ölüm korkusuyla geçen ve geçmeye devam edecek gibi duran panik ataklı zaman.
hayatimin özeti...

yıl; 07.10 2008

- "niye bu gözyaşları, hem ağlarım, hem giderim mi diyorsun." diye gülen bir baba...
- "göndermezsen gitmem baba, beni gönderme ne olur..." diye ağlayan 16 yaşında bir kız çocuğu.
sonrası mı?
sonrası "sessizlik" zaten.
sonrası uçsuz bucaksız kocaman bi karanlık...
bir canlının defekasyon sonucu kadar nettir. (bkz: bok) rahat batan yazardan sevgiler.
Hayat boktan moruk, hayat cehennemin dibidir.
Yaş 18 D,T 07/04/1998 Nazilli kreşe orada başladım ilkokul ve anasınıfı orada okudum sonra Nazilliye geldik 3 tane takdir belgem var .
görsel
Eat. Sleep. Fly.
Okul
Staj

Bira
Rakı.
Hapisanede değilim allaha şükür ama 4 duvar arasında geçiyor.

(bkz: yalnızlık ömür boyu)
Uyan
Sakal traşı olup giyin.
15 dakika metroya yürü.
Metroda ezilerek işe git.
Çalış
Öğle yemeği için 10 dakika ara ver.
Çalış.
Ezilerek metroya bin.
Eve 15 dakika yürü.
Yemek ye.
Maksimum 1 saat internette dolan.