bugün

norveç-pulpit kayası.
alaska.
şili. ama maalesef brezilya olcak amk.
(bkz: tuvalet)
çok üşeniyrum kalkmaya.
tabikii venedik

çok egzotik çok hoş değil mi ya?

görsel
şu bütleri atlatıp memlekete gitmek istiyorum. öyle cafcaflı hayallerim yok şu sıralar.
keşmir, galaspagos, cern.
Mayami.bi de alplerde kayak yapmaya gitmek isterim.
Nou camp a tekrar gitmek istiyorum. Ama bu sefer turdan sonra bir de akşam maçını izlemek, o mükemmel marşı o insanlarla birlikte söylemek istiyorum. Evet bunu gerçekleştiricem, belki yakın gelecekte değil ama gelecekte.
Epilasyon ne ya fakir misin mesela ben bora bora.
Edinburgh, cape town, büyük kanyon, mısır.
görsel
hollanda/giethoorn
Tayland. Zira her gün 8 alış veriş vuruş sokuş garanti. Evet.
hollanda red street
amsterdamda olan bu sokak ben gibi erkeklerin gözde hurileriyle dolu ütopyasıdır.

(resim:#1)
insanlardan uzağa yanımda sadece sevgilim ile doğaya karışmak isterdim. sabit bir yer yok kafamda ama hem yeşillik hem nehir olsa tadından yenmezdi.
reykjavik, kopenhag, new york, floransa, santorini.
kısa vadede koç universitesi.
Kangal mucuk'a komşu olarak aynı yere.

Benden kurtulamazsın piç.
Şu an bulunduğum yerden uzak olan her yer.
kanada'ya bir uğrayasım var sözlük.
Rio fena olmazdı olimpiyatların başlamasına 2 gün kaldı.
japonya, güney amerika, kuzey & güney kore, avustralya.
Sakinliğin, mavinin, yeşilliğin olduğu Bi yer. Deniz'in kıyıya vuruşunun sesi, yaprakların hışırtısı, kuşların sesi ve tekne sesleri huzurlu bir kaç gün...
Çok gittim.. çok seviyorum orayı. Fethiye ölüdeniz.. şu an orda olmak istiyorum.
görsel
Volim te Budva.

dolu dolu mavi ve yeşil bir şehir. Birçok imparatorluklara ev sahipliği yapmış olması, Tarihi değerleri açısından keşfedilmeye değer. Tabii bununla birlikte kültürlerin birleşiminden doğan zengin mutfağı için iştah açıcı diyorlar.
şuursuz fenerbahçe fanatiklerinin olmadığı her yerdir.