bugün

En son 2 gün önce. Öldürmeyen Allah öldürmüyor...
görsel

Halaa çıkartmadılar geberdim ülenn.
sinirlenip cama kafa attığım için sağ bilek atardamarımın kesilmesi. görenleri intihar girişiminde bulunduğumu düşündürmeye iten kazadır.
Bebekken balkondan düşmek ve sayamayacağım kadar çok bisiklet kazalarım.
Alkollüyken motorsiklet üzerinde uyuya kalmıştım yol kenarında tarlaya uçtum motor bacağıma devrildi yarım saat hareket edememiştim motoru kaldıramadımda neyseki en fazla 70 basıyordu o yüzden ciddi yara almadım.
bir keresinde karşıdan karşıya geçerken taksi çarpmış ama birşey olmamıştı.
Geçmiş olsun nana. Sanırım otobüsten inerken çarptı. Bak Hep otobüse biniyor hiç taksiyle gezmiyorsun ya taksi çarpması ilahi bir mesaj olabilir.
Araba takla atmıştı. Takla atmış yani. Ben uyanık olmama rağmen hatırlamıyorum. Zaman yavaşlamış gibiydi.
Çocukken araba çarptı.
Araba ile kaza yaptık arkadan çarptı sarhoş piç ışıklarda.
şantiyede ayak bileğimin üstüne bastım ve bileğim çatladı. 20 gün rapor alarak alçılı bir şekilde evime koltuk değnekleri ile döndüm. otobüse bindiğim zaman su bile içmedim tuvalete gitmeyeyim diye dinlenme tesisinde. ilişki, fiziki ve psikolojik çöküşüm bu kazadan sonra başladı. görünür de basit bir kaza ama üzerimde bıraktığı hasar çok fazla oldu. kendini aciz, biçare hissettiriyor elden ayaktan düşmek.
birde ilkokuldayken duvar üzerinde yürürken dengemi kaybedip 5 metreden kaburgamın üstüne düşmüştüm şans eseri ağrı haricimde hiçbir hasarım yoktu. bir de o düşmenin ardından okul sonrası etüde katıldım.