bugün

karda viyadükte giderken sağ kaporta gitti.

taksicinin bana çarpması sağ kapı gitti.
kafama çivi batmak
bok çukuruna düşmek
bacağımı sivri sopa yarmak
çok sıcak çayla haşlanmak

btw: (#17231484) kaza geçirmek di mi onlar... güm, morto felan. kaza demek mi?
Topuklu ayakkabilarimi giydim disarisi guzel, havam guzel tingir mingir yururken yere yapistim. Yerde tel varmis gormedim ona takilip dusmusum.
Rezil oldugumami yanayim, agriyan yerlerime mi. Off cok kotu bir gundu.
Frensiz bisiklet, dik yokuş, yolda önüme kasıtlı geçen bir kız ve ben... Hepsi birleşince kıza çarpmamak için ani direksiyon çevirmeyle havada uçtum resmen. Diz kapağım parçalandı.
Trafik kazasi ve mac aninda parmak cikmasi, ayak bilegi donmesi gibi seylerdir.
Beyin kanamasiyla sonuclanan bisikletten düsme maceram.
bisiklete binerken taksi çarpmıştı. plakayı almaya çalışırken adam dalga geçmişti durağı da al anca bulursun diye. 15 dk sonra adamla hastanede buluştuğumda rengi bembeyazdı. doktorlar benimle değil onunla ilgilendiler.
evde yürürken ayak serçe parmağımı sehpaya vurdum.
Sene 2005'te arabayla şarampole yuvarlanıp , ters dönen arabadan Tomy Vercetti misali sürüne sürüne çıktım.
islak zeminde kaymak

sonuc; 8 adet dikis bulunmakta dirsegimde.
bir adet başka bir araca arkadan çarpma,
bir adet yoldan çıkma,
bir adet de köpeğe çarpma şeklinde üç trafik kazasıdır.

en heyecanlı olanı yoldan çıkma, en üzücüsü ise köpeğe çarpma olmuştur.
Çocukken karşıdan karsiya geçmemem için ablam beni uyarınca onu dinlemeyip geçmiştim ve beni araba çarpmıştı şuan hala onun fikirlerini Dinleniyorum sanırım yine yanlış yapıyorum.
yağmurlu bir hava yokuş aşağı inerken, kış lastiği takmamanın sonucu olarak arabanın hunharca kayışı ve karşıdan gelen arabaya çarpmak suretiyle oldu. eğer ona çarpmasam şuan toprağın altında olmam yüksek ihtimaldi.
Tam çöpü atıcakken demir kapağın birden elimin üstüne kapanması sonuç artık istediğim zaman yerinden çıkan bir elim var.
küçükken ne zaman yaklaşan bi araba görsem karşı kaldırıma koşardım ben bu arabayı geçebilecek miyim diye. bi kere geçemedim sonra mahalle bi kalabalıklaştı.
bursada yaşayan arkadaşlar bilir 35/C adlı otobüsü. Daha ilk okuldayım. Okula geç kaldım. Hızlı hızlı gidiyorum okula karşıdan karşıya geçerken sağa bakmam ile bu otobüsün bana vurması bir oldu. hastanede açtım gözleri. Bir hafta yattım hastanede. O gün bugündür acele etmem hiçbir iş için.
6 metrelik yükseklikten düşmüştüm. neyseki sadece topuklar kırılmıştı.
Patpattan atlayıp dengeyi kaybedip yere düşmek.
Canım yanmıştı. Topal topal yürüyorum şimdi. Olay dün oldu.
Beşinci kattan düşmek.
Kafama kafam kadar taş düşmüştü.
iki merdiven arasındaki boşluktan yuvarlandım.

Baş parmağımın ilk boğumunun yarısı koptu gibi oldu.

Köyde eşek tepti, uçurumun kenarında kaldım.

Bir de sağ ayağımın sağından ören bayan tığı girdi soldan ucu çıktı. 5.5 yaşında falandım.

Bisiklet çarptı.

Fazla bir şey yok.
(bkz: bisikletle takla atmak)
koşarken, kapıya vurmak suretiyle sol ayak küçük parmağını kırmak. (evin içinde koşan mal)

trafikte arkadan girmeleri. (az daha hızlı olsa içimden geçecekti pezevenk)

üstteki kaza sonrası aracım servisteyken; kiralık aracıma yandan girmeleri.

başka bir aracın yandan vurması sonucu 4 takla. (burnum bile kanamadı)

gaziemir müftüsünün kontrolsüz manevra yapıp; kullandığım araca yandan girmesi (şansa gel)

araba kullanmasam mı lan ben acaba?! bunu bi düşünücem.
ortaokula başlayacağım hafta parkta otururken ana yola atılan cam şişenin bir arabanın lastiğinden fırlaması ile duvara çarpıp patlaması ile parçalarından 2 tanesinin sağ gözüme girmesi.
Kafama el isi sisi batmisti.
kafam güzelken (yine) 80'le keskin viraja motorla girilmemesi gerektiğini kafamı asfalttan kaldırıp 15 m arkamdaki motora bakarak ciddi olarak not aldığım yapılmış kazalardan, bisiklet ile yaptıklarımın zaten haddi hesabı yok ama en güzeli mağazanın vitrininden içeri girmek, neyseki hiç birinde ciddi yaralanmalar olmadı.