bugün

diyet yapmayın, yaşam tarzı haline getirin.

az ve kompleks karbonhidrat, orta derecede yağ, gece yememe, işlenmiş gıdaları az tüketme, yüksek kalori bile olsa doğal şeyler tercih etme ile 7 yıldır sürdürdüğümdür.

8 yıldır çelik kaplama bir vücudum var. maşaallah.
benim diyetim farklıdır ben öle günlerce yağsız sutle tavukla beslenemem
1 gun ıstedımı yerım ıcerım
ertesi günde ot çöp yerim yada hiç yemem dengelerim.
şişko teyze sazanı avlama yöntemi. az yiyin az.
Yoktur elhamdulillah. Tiroidim sağ olsun. Sabah karamelize soğanlı üç yumurta yedim, zımba gibiyim.
arkadaşlar gayet insan gibi yemek yedim.kahvaltımı yaptım akşam yemeğimi erken yedim. gün için de muhakkak spor yaptım. yürüyüş yaptım bol su içtim 6 ayda 28 kilo verdim. uzaya çıkmıyoruz yapmamız gerekeni yapıyoruz.
Keşke olsaydı da şuraya atabilseydim. incecik bi belim vardı şu sürece girmeden önce şimdi ne alemde Allah bilir. Pantolonlarımı denemekten korkuyorum Allahım sen yardım et Yarabbim yaşatma bu acıyı kimseye.
Kimseye bir diyet borcumuz yok çok şükür.
tasdevri diyeti.

bir saat belirleyip gunde tek ogun istediginizi istediginiz kadar yiyorsunuz.geri kalan surede hicbir sey yemiyorsunuz.
ac yatiyorsunuz kalkiyorsunuz alisiyorsunuz.

tabi benim kilo problemim yok sisko bir pislik degilim kas olarak geri almaya calistim.

yani su gorseldekini yesen ne yemesen ne cok zevksiz yiyip 2 kalori almaya bile degmez.
yogurda katip sade yemelisin.
boyle diyet yapilmaz arkadaslar.bu duzeni biraktiginiz anda vucutta tehlike canlari calacak yediginiz bir dilim ekmegi bile yag olarak depolayacak.
neden vucut uzun sure kitlik yasadi aq.
diyet yapmıyorum af edersiniz öküz gibi yiyorum günde 4 öğünden fazla ama hep standart kilodayım kilo almıyorum evet ben o yedikçe kilo almayan sinir bozucu tipim.
görsel
spor sonrası.