bugün

Teyze siktir git yemek yap. Rica ediyorum.
Fazla yorgun ve açım. Evet.
Teyze laf sokmaya çalışma. Pls.

Köpek dediğğ. Manyak laf soktuuuu.

"Hav hav" diyim de sevin hadi.
Sözlüğün teyzesidir cidden. Anaç ruhu ve girdiği entryler bunu gösteriyor. Var ol teyze.
25'ten sonra hepsi teyzedir kimse kusura bakmasın.
11. Nesil silik. Teyzede gitti iyi mi. Sözlük yetim kaldı. Yolu açık olsun ne diyelim.
biraz gergin olurlar.

görsel
Bana da diyorlar diye dalgasını geçiyorum.
Gocunacak bir şey yok. Diyebilirler.
Herkes birbirine neler diyor şu ortamda teyzeye gelene kadar.
Kaldı ki, teyze hakaret de değil.
Gülüp geçmek lazım.
Not: yine de Abla diyene bayramda 100 tale vereceğim.
Yazar kızkardeşinin anne olmasıyla alınan ünvandır. Yeğeni tarafından teyzoşum diye çagrılır.
bana söylenmesi durumunda hiç de üzülmediğim tamlama. insan, içinde bulunduğu yaştan keyif almayı biliyorsa kimin ne dediği hiç de önemli olmuyor.

ayrıca, hepiniz bir gün teyze veya amca olacaksınız. bu kadar küçümsenecek, dalga geçilecek bir şey değil. boşverin böyle saçma şeyleri, eğlenmenize bakın.
30 yaşında insanlar 3. çocuk yapardı üçüncü.

siz hala bacak.
doğru olandır.
pazar günleri sokağa çıkmaya izinleri oluyor genelde .
Genç kızlara bile teyze diye hitap eden ezikler bana da dede derler .Sanki hep genç kalacaksınız.Sizde amca dayı dede olacaksınız.
Sözlüğün yaş ortalaması 3 falan. ne teyzesi.
Kavga var ama , bu mübarek günde cocuk la cocuk olmayın. Ya da beden yaşi büyük olabilir ama beyin yaşi küçük kalmış olabilir. Erkekler kadınlara niye kaba davranır bunu diğer arkadaşlar defalarca söylemişler, muhtemelen adım adım yürünulen umutla çıkılan bir yol kızın yaşca büyük çıkması, ya da reddedilmek bir üçüncü şık da var da onu size bırakıyorum. 30 yas büyük bir yas değil, güzel bir yastır.
Dövüşmen guzum.

Ya hakikaten 30a teyze deyip bu kadar dil döküp hakaret edecek kadar surada ne yasamış olabilirsin?

Kız boşa laf anlatma.*
Çoluk çocuklarla muhattap olmaktansa "teyze" dediklerinizi tercih ederim.
kadın bulamayıp elleri nasır tutmuş otuzbircilere dert olmuş teyzelerdir.
Milf, mature kategorileri müdavimlerinin yazdıklarını çok tınlamaması gereken kadınlardır.
Sene 2014 bu tabiri ilk ben kullandım, sözlüğe ben kazandırdım.

Herkes beğendi kullandı. Bi teşekkür beklerdim. Hiçbir zaman gelmedi.
yaş 17 olunca, teyze demek normal. bir de benim gözümle bakın teyze diyebilir miyim. diyebileceklerim de torun falan seviyordur.
(bkz: sözlük milfi)
ayakları güzel ve bakımlı olan üyeleriyle tanışmak istediğim kulüp.
işimizde gücümüzdeyiz çocuklar. Hadi tutmayın beni kasa açığını bulmaya çalışıyorum.
Gözlerime yeni çızık attırdım rahat rahat yazıyorum. Elleşmeyin bana.
kan bağlarını ve sıhri bağları betimleyen sıfatlar (anne, teyze, yenge, kayınvalde, elti vb.) bizlere çıkmaz sokaklarda kör ebe oynattıracağından, dört elle sarılacağımız tek kavram "sözlük kadını" dır.

Yeri gelmişken: Nazım Hikmet'den
.
Ve kadınlar
bizim kadınlarımız:
korkunç ve mübarek elleri
ince, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle
anamız, avradımız, yarimiz
ve sanki hiç yaşanmamış gibi ölen
ve soframızdaki yeri
öküzümüzden sonra gelen
ve dağlara kaçırıp uğrunda hapis yattığımız
ve ekinde, tütünde, odunda ve pazardaki