bugün

evde örgü örmeleri lazımdır artıkın.
onlar da lazım tabi.

dedikodu taşıyacak, alıcı değil bakıcı statüsünde sözlük gençleri hakkında yorum yapacak, yeri gelecek yuvalar kurulmasına vesile olacak mihenk taşlarıdır onlar.

bir sözlük dayısı olarak hepsini sevgi ile selamlıyor, saygı ile kucaklıyor, şehvet ile uğurluyorum.

tanrı sizinle olsun.
Bu aralar iyice çoğaldı bunlar. Demirin tuncuna, sözlüğün teyzesine kaldık. Evet
sözlüğe teyzeler basmışsa halimiz duman o zaman.
gurban olurum.
artık rahat bırakılması gereken teyzelerdir.
kış vakti bari boş durmasınlar biz sözlük gençlerine atkı, bere örsünler.
Yas siniri belirtilmesi lazim.

Kisi kendini bilemiyor.
(bkz: laf sokayım derken rezil olan sözlük teyzesi)

arkadaşlar an itibariyle kendilerini yukarıdaki başlık altında sıralı olarak bulabilirsiniz..

lütfen herkes kendi sözlük teyzesini alsın ve olaysız dağılalım..

herkes kendininkini lütfen!
Az sonra poğo fotoğrafı atacaklwr sanırım. Benim g.tüm seninkinden güzel şeklinde ilerliyorlar.
ben bunlardan çok korkuyorum yav, acayip hızlı örgütleniyorlar ve birbirlerine çok bağlılar.

adlarını anar anmaz hepsi elleri bellerinde peş peşe geliyorlar "bir durum mu var" diyerek.

teyzoaaaaaaaaaaa!!! yok bir şey yok, kendi aramızda konuşuyoruz.
Sözlükte kendilerine koca arayan tayfadır...

Bu yaşa kadar evde kalmışlar, belki bir ümit sözlükten birisine kapak atarlar...
Bazısı çok şeker, yazdıklarıyla ya tebessüm ettiren ya da okuyana bir şeyler katan kişiler. Onlara iyi ki varsınız diyorum. Bazısı da donuz listesinde işte... *
görsel
Evet
Bayramda harçlık alırken de bunu söyleyebilir misin delikanlı?

görsel
Sözlüğün en vasat grubu.

Gerçekten 60 yaşında dedeler bile daha iyi entri girerlerdi.

Sözlüğün marka değerini düşürüyorlar.
Hayat tecrübelerinden istifade ettiğimiz teyzelerimizdir. Ellerinden öper selam ederim.
sözlükte altın günü yapan hanımlardır.
kaç yaş itibariyle teyze olunuyor merak ediyorum.
içimde burnunu havaya kaldırıp 'cık cık cık' diyerek insanları eleştirmeye can atan birisi var.
fasulyeden üye olsam ya teyzelere? hevesim kırılmasa? olur mu öyle hı?
hem çok güzel kek yaparım. gerçekten.
gün yaptıklarında aynı tabağa kısır, pattis salatası, börek, yaprak sarma ve poğaça sığdırabiliyorlar ise başımızın üstünde yerleri vardır. hani sözlükte aç arkadaşlar olabilir o bakımdan yazıyorum..
Pamuklara sarıp sarmalamak lazım.
Katıldığım tespit. Yolu genç kızlara açın lütfen pörsümüş yazar görmek istemiyoruz..
dağdan gelenin bağdakini kovma çağrısıdır. kusura bakma kardeş baban annenle iş üstündeyken biz burada yazıyorduk. bir zahmet sen okula dershaneye falan uza.
sezenist a feminist.
Yine ne var evladım.
Hiç derdiniz bitmiyor...
Cıks cıks cıks

Birde yürümeyin bari ayıp ayıp
Teyze olur, hala olur kabulümüzdür
18 yaşındaki ergenlerle uğraşmaktan iyidirler.