bugün

msn, facebook, telefon gibi angaryalarla uğraşmak istemeyen, kanı hızlı akan -ama aşağıya doğru- gencimizin sözlük sörvır problemleri yaşadığında söyleyeceği söz. direk konuya girerek en azından dobra olduğunu kanıtlamış, yavşaklığa hiç girmeden niyetini belli etmiştir. tebrik edilesi, madalya verilesidir.
(bkz: burası kasıyor msn var mı)
eve geçmenin ardından kısa bir süre sonra, "tamam bebeğim kasma bu kadar, rahat bırak" gibi anlamsız sözlerin sarfedilebileceği önerme.
(bkz: saldıray abi)
sözlük kasıyor msne geçsek, msn kasıyor telefona geçsek, telefon kasıyor buluşsak, hava sıcak eve gitsek sıralamasıyla oluşan durumdur.
pantolonunu cok sevdim cikar onu bebegim hadi gel bize gidelim tadında bir istek olsa gerek. bu arada bir gökhan tepe vardı ona ne oldu, sözlükte mi yazıyor yoksa?
(bkz: ev kasıyor tatile çıksak)*
yavşak sözlük yazarlarının asılma cümlesidir.
(bkz: hayat kasıyor öteki tarafa geçsek)*
sözlük kasıyor, sen şöyle uzan, ben rahat bir şeyler giyip geliyorum...
oltasının ucuna yem yerine ''entry'', yanında ki kovanın yerine yatak, ''rasgele'' yerine ''oh my god'' kullanan balıkçı yazar sözüdür.
sözlükte çok nadiren tutan bir taktik.
araba aksıyor, biraz iter misin gibi bir şey olsa gerek. yani bi kıza söylenmesi anlamsız durum.
Fena mı olur, rahat ederiz. Benim pijamamı veririm. Gel hadi gel, aklından ilk geçen gelmekti. Çok düşünürsen yanılırsın. Sabah senden önce kalkıp omlet yapacağım, söz.
5 dakika önce söylense uygun düşüncem cümleydi. Geçti artık.
evde gerekli ortamı sağlamış yazar talebidir.

görsel
önce whatzapp a geçeydik. hayırdır regl de gecikme var herhalde.
böbreklerimi sigorta ettirsem çok ayıp olur mu diye sorular sıralanır.
(bkz: sabah uyandım komidinin üzerinde 100 tl)
Allah allah sizin evde baz istasyonu var anlaşılan.
Avının peşindeki kurnaz söylemi. Bahane güzel ama av tuzağa düşmeye çok meylediyorsa işler ancak.
ev kasıyor, otele gelsene diyenden daha masum. otel bütün kötülüklerin anası. aklınızda bulunsun. evet.
(bkz: konum at geliyorum)
Sevişelim mi? Demenin alternatif yollarından biri.
Whatsapp, instagram, Twitter, telegram gibi zaman harcayıcı uygulamaları direkt atlamaktır.