bugün

(bkz: attım oltamı bekliyorum)
(bkz: sevgilim kukum olmasaydı beni yine de sever miydin)

not: hatun kişiler bu konu hakkında çok çekingenler, farkındalar ama dilleri varmıyor bunu söylemeye, bunu beklemiyorlar yani, cevap bu olursa büyük hayal kırıklığıdır çünkü, ama zaten er kişilerin niyetini biliyorlar zaten.
erkek misiniz lan siz.

(bkz: sazan)
Bu ne biçim soru lan diye sitem ettiğim sorulardır.

Ee ne yapalım elimizde Türk kızı var onu eleştiriyoruz...
götünüz kalkmasın ama tamamen kedi ciğer ilişkisi.

size atar gider yapanlar işaret parmağıyla bi "gel gel" yapmanıza bakarlar.

hadi beyler itiraf zamanı yıllardır kendini kandırdınızda ne oldu sanki? hep elizabet!

plakete gerek yok çiçekleri evime gönderin.
1 allah'ın kulu sormamış.
görsel
Bir erkek bir kıza hem çok yakın davranıp sonra da canı isteyince bir anda çok uzak davranmayı nasıl başarıyor. Bu dengesizlik doğuştan mı yoksa sonradan mı kazanılıyor.
boşver onu sen daha iyilerine layıksın. wassap var mı
özel olarak sormak istediğiniz yazar varsa ona sorabilirsiniz.
neden memeden tahrik oluyosunuz?

ben meme görünce aklıma bebek geliyo, annemin beni küçükken emzirdiği geliyo. anaç hisler besliyorum yani.

sizin de öyle olmanız gerekirken neden tahrik oluyosunuz?

çok saçmaaaaaaaaaa.
çünkü memeler çok ponçirik böyle değişik güzel bir şey. lan nasıl anlatalım seviyoruz işte. standart donanımda var.
Sizde memelerinizle oynuyor musunuz ?
Hadi tamam kalçayla göğüsleri anlıyorum fakat neden bacak görünce hepiniz birden dönüp bakıyorsunuz. Hayır sizdekinin sadece kısa ve biraz daha narin versiyonu, bunu bu kadar ayrı kılan ne anlamıyorum. Bence saçma.
Ben bi kızdan hoşlanınca gidip saçını çekiyorum.

Saçma sorulardır.
çadır kuruyoruz.
Eskiden gidip yürüyordum. Artık hiçbir şey yapmıyorum. Soğudum kadınlardan, hatta tüm insanlardan.
Merak etme Ağzını konuşmak için kullanmayacaksın. Sorun olmaz.
işaret dili en etkili iletişim yollarından biridir.
Nerden düşürdün italyanı?
günlük hayatınızda da kızlara burada davrandığınız gibi mi davranıyorsunuz.
merak etme italyanlar en berbat ingilizce konuşan millettir. italyan arkadaşlarım var ve ingilizcemin mükemmel olmamasına rağmen anlasabiliyoruz.
erkek de değilim ama yardımcı olmak istedim.
Vay be sözlük sonunda bunuda mı görecekti beh milletin ilişkilerine yorum yaptırılıyor ya. Güzin abla mıyız biz kardeşim...
Suriyeli olmasın o,göz kamaşması olmuştur.
okulda bibişini tek başına yapabiliyor musun yoksa öğretmen mi yaptırıyor ?