bugün

iki kız yazsa abazalığından duramayacak ağzının suyu akacak tipler şurda ahkam kesiyor ya ne gülüyoruz bir bilsen.
Erkek sanalda oynar kadın gerçek hayatta da o yüzden.
Hearts of iron 4 gibi baba bir oyun varken diğerleri tetris gibi kalır.
Doğrudur. Kendi açımdan oynayabildiğim en iyi oyun süper mario'ydu. Internetteki oyunları oynamayı sevmiyorum. Çok boş iş geliyor nedense. Ama gerçek hayatta stratejinin en alasını oynarım. Ufak tefek cinayetlerdeki merve halt eder yanımda. Hahayt.
çünkü milletin kalbiyle oynuyorlar.
Yok mu generals oynayan bi kapışak...
pubg gelin lan.
Hearthstone'un varlığından habersiz tek strateji oyunu age of empire olduğunu zanneden yazar beyanı. Kelleni alır horde kapısına ibret diye asarım delikanlı. Sus otur yerinde edepli edepli.
çok eskiden gizli hedef diye bir oyun vardı hastasıydım,tabi o zamanlar bilgisayar daha o kadar halka inmemiş.

şimdinin risk oyununa tekabül ediyor işte.
Çok utanç verici. Age of empires oynamaz mı bir sözlük kızı ? Kınıyorum.
sözlük kızları en büyük oyunu her gün tekrar tekrar sözlük erkeklerine oynuyorlar.
Halbuki kafaları sadece entrikaya çalıştığından gayet başarılı olmaları gerekiyor.
Dota ve lol zaten zeka istiyordu dimi ? unutmuşum pardon.
sözlükte kız var algısı yaratma başlıkları bunlar.

inanmayalım.
Clash of clans sayılıyorsa yine bı tezi çürütmenin haklı gururunu yaşayacağım.

Ne salaksiniz ya. Tek derdiniz bu olsun.
öyle bir oyun yok öyle bir oyuna oyuncu bile bulunmaz ne kadına...

oynayan kadın olsun erkek olsun keyfine oynar. çoğ şeyapmamak gerek..

Ben (bkz: simcity buildlt) oynuyorum. Kadını erkeği fark etmez oynamaktan zevk alan varsa kulübüme beklerim. The Turk's kulubü mai ben 77 lvl.
Strateji kart oyunu oynuyorum. Ağlamayacağına eminsen gel. lmao
Valla kaliteli olta. Epeyde düşmüş. Adam aşmış valla. Çıkar gölgesinde çay içelim reyiz.
işlerine gelmez.

Sonuçta piyasada LoL gibi akıl yoksulluğu çeken kalitesiz ergenlerin oynadığı oyunu birazcık oynayarak kendilerinin geçimini sağlayıp ilgiye boğulabiliyorlar.
oyun değil de gerçek hayatta iyi strateji ustaları ama bi ben değiller. evet.
xcom oynayan kıssslar eksin.
lmao
başıma bi şey gelmicekse Ben kupon bile yapıyorum..
Age of oynarken monster truck hilesi yapıyorum diye dışlanmak reva mı sayın sözlük beyleri? Olabilecek şeyler bunlar, yanlış bir düşünce. Cık, cık.
efsane lol oynarım ama pc müzik dinlemek ve google a girmek dışında bir şey yapamıyor.
internet kafeler de, ne bileyim..
sözlük kızları da dahl olmak üzere bütün kızlar, en büyük streteji oyununu erkekler üzerinde oynayıp sürekli kazanıyorlar.