bugün

bütün sıkıntıları tek hamlede bitirecek anket. artık yana yakıla kızlarla ilgili başlık açmaya ve olta atmaya gerek yok. kızlara yazıp hayal kırıklığına uğramak da yok. buradan bakıyorsun kim seni seviyor, ona göre hareket ediyorsun. oh mis.
(bkz: patron oglu)* *
beni seven varsa götünü kaldırsın. kulağımı keseceğim, söz*.
akasyakokusu
Bi sonraki aşaması sözlükte birbirini buldurduğumuz çiftlerin veletlerine toplu sünnet zirvesi olan hededir.
güzel ayaklı sözlük kadınlarının tercihleri özel merak konusudur.
kusanadam.
beni bende yaşamanız lazım kızlar, dilediğiniz zaman gidersiniz, ama adım gibi biliyorum, bir tanısanız çok seversiniz * .
Yok oyle biri kimseyi sevmiyorum Ben.
(bkz: Delikeredeli)
nickimin yazıldığını görürsem rahat ölebilirim.
enkidu1986 ,
zar gana dan adam ,
cmyk ,
d i a s.
(bkz: richie pich)
(bkz: booyaka) *
(bkz: metalci genc)
bir umut kendi adını görmek isteyen yazarlar. Yalan olmasın tek tek baktım lan. Üzüldüm.
jaime vega.
devridaim.
yordam bilen adam.
duttylog.
malulen emekli manken.
bitkisel hayat.
sardur.
(bkz: hiç olmadı) durum bu.
hepsi evladimiz gibidir, ayrim yapilmaz.
bize hiç uğramayandır.
sevilesi erkek yazarlardır.

ben de erkek yazar sevmek istiyom..
pirate salas.
(bkz: hapsurup)

lan bu böyle değildi sanki.
sözlük kızları, sözlük erkekleri ne lan?
önce bizi siyah, beyaz diye ayırmaya çalıştınız, ardından senin rengin biraz daha açık sen yaşa dediniz. Yetmedi hırıstiyan-müslüman diye ayırmaya kalktınız. kürt-türk dediniz. şimdi de kız-erkek diye mi ayıracaksınız. bu sefer sessiz kalmayacağız.
Sevilen popüler erkeklerdir. Ben bir tane sevenim olsa hesabımı sildiririm. Delikanlı olunca sevmezler cık cık.
cinsiyet olarak mı erkek yoksa kişilik olarak mı erkek yazar? eğer kişilik olaraksa bu biraz zor. ama bir kaç tane adam gibi yazar var. bi saniye bulup gelicem
Ben de sizi sevmiyordum zaten... :(