bugün

Kimse bana mesaj atmıyor.
Neye cevap vereceğim?.*
mesaj attığı kişinin kendisine cevap vermek gibi bir zorunluluğu olduğunu düşünen abazan şikayeti.

derdin sohbetse bir ton erkek var niye illa kızlara mesaj atıyorsun?
Veriyorlar bence. Çok konuştuğum olmadı ama konuştuklarım gayet iyi insanlardı.
Yalandır efendim. Benimle konuşuyorlar. Kendinizi sorgulayın neden sizinle konuşmuyorlar acaba ?
kardeşim sen boş ver onları. yaz bana hemen dönüş yaparım ben.
yürürseniz ya ne olacağıdı.
Nihat hocaya da sordum, çok büyük vebaldir. Bunun hesabını ahirette veremezsiniz kızlar.
Acik oylastigi baskasi varsa o kiz baskasina yonelmez zaten umudunuzu kesin. Belki de mesajinizdan sonra profile girip entrylerinize bakip karakter analizi yapiyordur ona gore cevap verir ya da vermez ona kalmis.
Henuz yazmadim hicbirine.
Abaza olduğun için olabilir mi?
Ben diyalog halinde olduğum her arkadaşımdan cevap aldım. Bir dakika baylar. Olay, cevap almak değil. Sizin yaklaşımınız. "Mrb" gibi bir mesaj alsam ben de bir kadına cevap vermem mesela. Ama siz dişiliğini fark ettiğiniz insanlara abuk subuk mesaj attıkça ne cevap alacağınızı sanıyordunuz acaba.
hiç yazmadım ama yakında birkaç kişiye yazacağım belki ben de abaza olabilirim birgün.
Hayrınıza olabilir.

Kız sandıklarınız erkek çıkabilir. Erkek sandıklarınız zaten erkektir.

Sözlükte kız da yok zaten.
Altında anlam olmadan mesaj atama cevap verir zaten kızlar.
Bu abazanlık bu sözlükte olduğu sürece kızların yaptığı en doğru harekettir.

Kıytırık bi forum sitesinde bile bu kadar eli şeyinde mesaj atan er kişisi yok desem yeridir. Nasıl bi yokluksa artık almış başını gidiyor.
Ben ne sorduysam cevap aldım insan gibi davranan insan gibi muamele görür gerçeğiyle karşı karşıyayız.seviyesizligin lüzumu yok.
muhteviyat önemli. ayrıca neden cevap vermesinler?
Düşüyor mu beyler böyle yazınca.
görmediğim şeydir. eğer ki abazan gibi saldırmadıysanız, ortak bir konuda üslup ve düzgünlükle konuşuyorsan, ayrıca yermek yerine destekleyerek ya da saygı çerçevesinde tartışabiliyorsanız neden cevap vermesinler ki?

insan sonuçta karşıdaki de.
Ben bi kere cevap veriyorum sonra topuk.
karmamdan kaynaklandığını düşündüğüm durum. başta verecek gibi gülüyorlar sonra kesiyorlar muhabbeti.