bugün

sözlüğün seviyesini düşüren yegane unsurlardan biridir. anca dedikodu dedikodu...
bilimsel entry girmek zorunda olmamamız...

gidin makale falan okuyun bilgilenmek istiyorsanız alla alla.
bilimsel konusacak insan uludag'da mi takilir tanri askina?
anca laf laf dedikodu gratis muhabbeti... iğreniyorum sizden. seviyemizi düşürüyorsunuz.
girilse de görüş alanına giremiyor. belli ki bir tek dedikodu ve moda temalı başlıkları okuyan yazar beyanı.
bilimsel entryi bırak normal entry girebilseler yine yetecek. komik olmaya çalışmazlar mı birde.
sanırım hepsinin ilk esprileri.
ben gördüm giriyorlar.
üzülerek şahit olduğumuz durum. sözlüğün seviyesini aşağı çekmektedirler.
olurmu oyle şey. örneğin dedikodu ve laf ile gömme üzerine tez yapıp kavramsal tutarsızlığı ortaya çıkaran bununla birlikte müthiş fizik kurallarına aykırı çene yapılarının olması entry girememesi anlamına gelmez.

ne yazdım lan ben.
Dur şimdi, ellerim deneyli. Bitsin, girerim.
bilimsel derken ne kadar bilimsel o da önemli.

mesela 2 + 2 = 4 işlemi bilimselliği kanıtlanmış bir matematik işlemidir. bakınca bilimsel yani.

ama kalkıp destan gibi kuantum fiziğini burada anlatmaya çalışmak ayrı bir mallık, onu burada sergileyip de okunmasını beklemek ayrı bi mallık, cidden okuyan da ayrı bi işsizdir. kendini geliştirmek için sözlüğe giren varsa cidden takdir edicem.
yahu kizlari bir rahat biraksalar belki girecekler. ama o kadar cok ugrasiliyor ki, kendilerini savunmaktan giremiyorlar.
ornegin bir yazarin memeleri uzerine iki uc baslik acildi. ve bu yaklasik 48 saat falan su sol tarafta durdu. bak bu sadece bir yazarin memeleri.
bir suru kadin yazar var.
basliklar genelde memeler, etekler, bikiniler, plaj durumlari, taytlar. hadi bunlari anladik. cok serefsizce bir sekilde baba kiz iliskisinin masumiyetini bile kirletmeye yonelik basliklar dahil, bir suru saldirgan baslik aciliyor her dakika.
Bu durumda sozluk kizlarinin bilimsel entry girmesini beklemek, biraz... baya! bi ikiyuzluluk degil midir?
verdigim orneklere bakacak olursak, biz de erkekler olarak bilimsel baslik girmekten parmaklarimiz aşinmiyor yani.

gogsumu siper ettim bekliyorum. hadi baalim gelsin eksiler *
ayıplı olaydır. hadi entry giremiyorlar 3-5 sözlük erkeği toplanıp atomu parçaladığımız zamanlar bize yardım etsinler bari.
sözlüğün prestijini aşağı çekmektedir.
(bkz: bilim ne arar la kızlarda)
Merkel girmiyor. Sen ne diyorsun amk.
Çok çok çok afedersin ama sözlükte bilimsel entry girilse sikkeyen olacak mı?

Buna cevap ver önce. Ben siklerim deme seni sikerler
Nereden biliyorsunuz girmediklerini diye sorduran başlık.

Nik altında cinsiyet mi yazıyor?
kaliteyi düşüren etmenlerden biridir.
sözlükteki bilimsel entrylerden kafamı kaldıramadığım için aşırı belli olan hede.

bir bakıyorum simülasyon teorisi, öteki yandan çift yarık deneyi, diyorum ki ne kadar da erkek.
sözlüğün seviyesini düşüren önemli etmenlerden biridir.
Sözlük kızlarının hepsi bilimsel bir başyapıt...

Müracaat : dm.
yürek parçalar.
üzülerek şahit olduğumuz durum. sözlüğün seviyesini aşağı çekmektedirler. anca laf laf dedikodu gratis muhabbeti... prestijimizi düşürüyorsunuz.
Atom nasıl parçalanır onu mu anlatsınlar?