bugün

(bkz: burkuk pipi)

aşağı yukarı 1 haftalık sözlük deneyimlerim ve izlenimlerim sonucu vardığım kanı. nedeni nedir bilemiyorum kemalist geçinen, layik kisvesine bürünmüş yazarların her nedense genelinin gey olduğunu gördüm.

kadın yazarlar da bunlardan aşağı değil tabi, çoğu lezbiyenliği seçmiş. belki kızıp köpürecekler, "şimdi kıçımdaki vileda sapını çıkarıp kafana vuracağım yha" diyerek tepki gösterecek bu şapşikler ama, bunun sorumlusu tabi ki ben değilim.

mamafih kendileri. ak partili arkadaşlarımız da var uludağ sözlük'te yazan. şimdiye kadar onlar da bu tür bir eğilime rastlamadım örneğin.

her biri erkek gibi erkek, lakin kemalistçi arkadaşlarımız için aynını söyleyemeyeceğim. neredeyse tümünün girdiği entrylerde ibneliği öven, izmir'deki eşcinsel düğünü yerlere göklere sığdıramayan sözleri mevcut.

sanırım çağdaşlığın ve modernizmin gereği bu. tekrar belirtmek istiyorum; cinsel tercihlerinize saygımız var arkadaşlar. lütfen bu sözlerimin altında art niyet aramayın.

eşcinsel düğün yapın uzak/yakın demem gelirim, gelemesem de çelenk gönderirim mesela. evet.