bugün

sözlük üzerine açılabilecek başlıkların ulaşacağı son noktadır.
http://s7.directupload.ne...mages/131227/kvsv47b6.swf
görmek istermisin.
Sözlük "kadınlarının" sperm sayısından fazladır. Bu ne oğlum ya bokumun kalınlığını da bilmek ister misin.
varikosel mevzusu nedeniyle sperm ölçümü yapılır genellikle.

ben de gittim 250 milyon çok iyi kabul edilmekteymiş,
benim 500 milyon çıktı.

türkiye ortalaması nedir hocam diye sordum.

18 30 yaş aralığını baz alırsak 160 milyon dedi. ve ben tabi havalara uçtum.

abi süper bişeymişim ben.

sonra gaza gelip hocam bi de testosteron hormonu seviyesini ölçebilir miyiz dedim.

bastı tabi koskoca doktor kahkahayı, iyisin işte oğlum testo seviyen kötü olsa bu kadar yüksek sperm sayısı olmaz dedi.

haklısınız hocam benimkisi de merak işte dedim.

damar genişlemesini de çok kafana takma dedi. ağrıların artarsa gelirsin operasyonla hallederiz dedi.

sözlük kızları duysun ben üçüz babası bile olabilirim.
adam damızlık gibi gelmiş 120 paragraf spermini övmüş amk.

şair napıyon olm?
Hepsini topla ben etmezler ciddiyim * .
Nickinden belli tam pezo ya helalsin karşiim.
en dandik devlet hastanesinde bile 1 günde alınabilecek sonuçlardır.

sol testiste varikosel yani damar genişlemesi vardı. gittik, sana bi zperm testi yapalım zperm sayılarının eğer düşük çıkarsa ameliyat o zaman düşünülür dedi doktor.

iyi madem dedim sperm verme odasına doğru yola çıktım. özel bir bölüm. içeriye de güzel kadın çalışanlar koymuşlar şansıma. tabi biraz mahçubum.
sperm ölçümü için gelmiştim de diyemiyorum hani. elimdeki kağıdı görevli hanımlardan birine gösterdim. neyse efendim.

odanız hazırlanıyor beş dakika bekler misiniz 'kel bey' dediler.

elbette dedim. tabi biraz mahçubum. ne de olsa beş dakika sonra o odaya gidip afedersiniz ama masturbasyon yapmak suretiyle ölçüme gireceğim.

neyse efendim odaya gittim. allah sizi inandırsın son teknoloji alet edevat. duvara gömmeli kocaman bir tv. her şey tam otomatık.

oda kapısını kilitledikten sonra mekanik bir ses size ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi veriyor.

yapılacaklar:

1-soyunun
2-tv'yi açın
3-sperm verilecek kutuyu almak için lütfen butona basın. (butona basınca sizin için önceden hazırlanan kabı alıyorsunuz)
4- koltuğunuza rahat edeceğiniz biçimde oturun, lütfen rahat olun. oda sıcaklığını ayarlamak için derece ayarlaması yapabilirsiniz falan filan..
5-film başlıyor.

bir anda heyecanlandım. anlamsız yere çarpıntı yaptı bu ortam bende. nefes almakta zorlandım bir müddet.
hiç böyle bir ortamda bulunmamıştım çünkü.

neyse efendim. on çeşit film vardı.

gurup seks
soft
hard
fetiş gibi kategoriler.

seçtim bi tanesini sonrası malum...
sanki ilk defa cinsel ilişkiye girmiş bir erkek gibiydim. üzerimden büyük bir sorumluluk kalkmış gibiydi.
tekrar kabı geri koymak için butona bastım kabı yerine koydum. duşumu aldım.
yaklaşık 1 saat oyalanmışım içeride. dışarıda sperm vermek için önceden randevu almış olan 2 erkek daha varmış meğerse. beni bekliyorlarmış...
mekanik sesin son talimatlarını da yerine getirdikten sonra vedalaştık ve ben odadan çıktım.
5 yıldızlı bir hastanede bu işlemi yaptırdım. herkese de tavsiye ederim.
monoton hayatınıza en azından bir hareketlilik geliyor.
kendimi uzay aracında gibi hissetmedim desem yalan olur.
duş alırken sanki sevgilimle sabah sevişmesi yapmışız da arkasından duş almışım gibi hissettim. en son 5 yıl evvel böyle zevkler yaşamıştım.
sperm sonuçlarımı aldım. doktor. bu hastanede bugüne kadar gördüğümüz en iyi sperm sonucu bu oldu dedi.
mutluluktan havaya uçtum. ve o gün baba olmak arzusu filizlendi içimde. ne yalan söyleyeyim mutlu olmuştum...
Sayısını ezbere kimse bilemez. Sonuçta her boşalma da milyonlarca sperm tanesi fışkırıyor.
Ama en azından rengini biliyorum.
Sahlep renginde ve koyu.
güncel Önemli Başlıklar