bugün

Sözlüğün kalitesini düşüren, daha testesteron hormonları tam salgılanmaya başlamadığı için, ilkokulda kızlardan nefret eden erkeklerin yapacağı türden muhabbet...
Bozuk testisler...
işsizde olabilirler, yazacak şey kalmadı ya...
an itibariyle sol framede konusu olan hede.
uzanılamayan ciğerin murdar olmasını izliyoruz şu an sözlükçe.bakalım hangi taraf kazanacak.
sözlük kızlarının çok güzel, akıllı, zeki, duyarlı, dürüst, entelektüel olması sonucu, buna erişemeyen cahil, çirkin, tipsiz, kültürsüz sözlük erkeklerinin kalitesizce ve bayağıca yaptığı eylemler silsilesidir.

bana teşekkür etmek isteyen kızlar pm lütfen.
sözlük kızları sözlük erkeklerine takmasın da.
takanların derhal çıkarmaları gereken durum.
(bkz: bir fiil olarak takmak) tespiti yapan arkadasin tanim vermesini de isterdim acikcasi. zira dilimizde bir cok yan anlam ve mecaz anlam içeren fiil bulunur.
Gelir gelmez iki tanesine taktım. Amma da yollularmış afedersin. Yani.
(bkz: takam kafana)

(bkz: otuzbir olsanız çekilmezsiniz)
3-5 tane zırto var karşılarında da 1-2 tane eski kaşar..
karşılıklı yuvarlanıp gidiyorlar, çok sıktı artık.
Amın var derdin var durumudur.
Gerçek hayatlarında kadınlarla istedikleri iletişimi kuramıyorlar. E sözlükte de yeterli iletişime geçemeyince çıldırıyorlar. Açlık dinse, şiddet de dinecek ama..
Erkeklerin "kezban" diye nitelendirdikleri tüm kadın özelliklerine esasında kendilerinin sahip olmasıyla vuku bulan hadise.

Saçma mesajlarına tepki gösterdim yahut görmezden geldim diye iki yıldır beni açık eksileyen bir manyak var mesela.*

Yahut aynı türde saçma mesajlara karşı sergilediğim tavır karşısında deliren, taciz mesajlarına devam eden, hakaret eden.. ben ne hakaret ediyorum, ne yersiz bir karşılık veriyorum fakat bu medeniyetten nasibini almamış hödükler aşağılanmaya o kadar alışmışlar ki nezaket karşısında saçma tavırlar sergiliyorlar.

insan ilişkilerinde gelişim gösterememiş tipler sosyalleşmek için sözlüğü keşfedince böyle ilkel-immatür tavırlarla karşılaşıyoruz ne yazık ki.
ya ne olacağıdı.
ne takması?
Sonra hepsi uşağa!

https://youtu.be/Gm1W5BY3_7w
Nesnesi nerede kardeşim bu cümlenin?
güncel Önemli Başlıklar