bugün

sözlük yazarı olan kadın arkadaşlarımız, ne zaman yakışıklı olduğu toplumca kabul edilmiş biri hakkında yazı yazsa tepki verilmesinden anlaşılan durumdur.
çok saçma olmakla birlikte, başka bir anlam verilemez. yorum yapmak bir yana eleştirinin dozunu bilmezcesine hakaretler yağar bir anda.
ilginç diyoruz.
Sözlükte kız mı vardı ? Bir hayalden ibaret olan gelişme..
kanka
neden böyle oluyor, neden insanlar kaldıkları yerden hayatlarına devam edebiliyorken ben onlara saplanıp kalıyorum. ve neden ben hak ettiklerimi bulamazken en çok acı çeken, en çok yalnız kalan ben oluyorum. bu bülüğü olan tüm canlıları öldürmek istiyorum.
daha doğrusu yakışıklı erkeğin kıskanılma olabilitesi yüksek durumdur. kızların neyini kıskanacağız merak ediyorum. ama o yakışıklı erkek kıskanılır. olay budur.
tam tersinin belki de hiç bir zaman olamayacağı önermedir.
nickaltı yazılarından dolayı olabilir. * *
hiç öyle bir şey yok.
mümkündür. ammavelakin, hani lan kız? hangisi o?
bir erkeğin bir kızı kıskanmasının sonucu travesti olmasıyla biter. kızları, sözlük erkekleri değilde olsa olsa sözlük travestileri kıskanır.

(bkz: götümün kenarı)
hangi kız dedirten kıskanma olayıdır. sen göster o kızı biz kıskanırız bir şekilde.
sözlük kezbanlarının var olduğunu sandığı durumdur.
yoktur tabi ki.
olmayan kızları kıskanmak mantıksızdır. uludağ sözlükte kız mı var yahu!
Kıskansak arzu duyarız gizli gizli de olsa. Ama biz ne arzusu, kendi aramızda nasıl üreriz, bunu bulmaya çalışıyoruz, densiz. Haddini bil.
Kezban önermesidir.
uzuv farkından dolayı mı? sanmıyorum. kıskanmıyoruz.
kızların kendi egolarını tatmin etmek istedikleri başlıklara saygımız sonsuzdur. bu nasıl bi ezilmişlik.
acayip bir cekememezlik var ortada. sizden daha iyi yazabiliriz bunu kabul edin. çamur atmaya gerek yok. ayip. *
her ne kadar inkar etmek isteseler de apacik ortada olan sey. tutturmuslar bir kezban, bir yollu turkusu gidiyor. ayip ya. hasedinizden catlayacaksiniz.
gözle görülür bir gerçektir.

mesela ben onlar kadar şekilli bıyık bırakamıyorum,

yamuk yumuk oluyo kesiyorum sonra da.