bugün

173 cmden kısa kızlarla ciddi ilişki düşünemiyorum. Sadece gecelik ilişkiler yaşarım.
2 boyutlu olarak boyu olmasa da olur. En ve derinlik yeterli. Evet.
ben 1.87 olduğum içim minimum 1.62 olmalıdır.
görsel
1.50 boya bile razı olan erkek söylemleri.
Uzun boylu kızları hiç kimse istemez sallamayın. Benim boy 1.87 fakat 1.70 den uzun kızla olmaz ne o öyle erkek gibi.
maksimum 1.60. evet.
boy takıntım yok. iç güzellik önemli. minyonlar çıtı pıtı boyu uzun zayıflar tercihimdir. aslında kilo takıntımda yok ama omuzlu uzun boylu kalıpli vucut hatları abartılı kaba hatlı kızlardan hoşlanmıyorum pehlivan gibi geliyorlar.
1.90 olarak 1.70 altı çok zor.
insandan insana göre değişir benim için 150-165 arası falan ideal.
çok da önemli olmayan sorunsaldır.

görsel

şaka lan hemen adımızı çıkartmayın. kadınlara minyonluk yakışır. yani 160-165 cm yakışıyor. erkek 190 cm ve üzeri ise 170 cm biraz daha ideal gibi. idealden kastım yan yana iken daha sevimli duruyorlar.
ilerleme var o zaman, sıra kızın boyuna geldiğine, göre. Darısı başımıza, ne diyelim.
Kadınları sıralı karpuza benzeten erkek müsveddelerin gtüne sokaya girsin.
175 iyidir.
Boyumdan uzun olsun beni sarıp sarmalasın isterim.
Pazardan meyve seçmediğim için öyle bir kriter aramıyorum.
minimum 1,45 maximum 1,65 olan boydur.
1.88 ben olduguma gore.
Neyse kimseyi yargilamiyacam.
Onemli olan kalp kalp kalp.

Not: bulamadi.
Çok şükür bugün de evde kalmadık.
Her boy aralığı yazılmış.

Kadının boyu abartı kısa olmadığı sürece sırıtmaz, fakat erkekte kısa boy problem teşkil eder. (Çoğu kişi için)
Kısa kızlar da o kadar kısa erkek istemeyebilir çünkü. 165 cm altında olan birisini benim boyum 155 cm olsa bile fiziki bir önyargı güderim o kişiye karşı.
Keza 2 metre bir erkek de 170 altı kızlara aynı önyargıyı güder.
Ama erkek 185 kız 165 olsa sırıtmaz, ama kız 175 erkek 165 olursa çok sırıtır.

Velhasıl kelam benim karşı cinsimde olmasını istediğim boy aralığı 170-178cm aralığıdır.
Sevdikten anlaştıktan sonra fark etmez.
Hayırdır barbunya pipililer,içinize oturmuş boyutsal mevzular ha. Kızz bu kadar afişe etmeyin kendinizi,hiç yoksa strapon var, imdadınıza yetişiverir gayrı
iç güzelliği bulamadık bari dışı güzel olsun diyerek 175cm idealdir diyorum.

Not:birdoksanspor.
1.63-4

daha kısasıyla iletişim kuramıyoruz yolda giderken.
Dediler ve istediklerini bulamadılar. Swhh. Hahaha.

Hayaller paris gerçekler türkish girl.
1.50 olabilir. zaten oldum olası minyon kızları sevmişimdir.
1.60-1.65 arası. Fazlası gözüme batıyor. Aramızda 15-20 cm olması iyi olur.

Tabii ki kader, bu giriye mabadıyla gülüyordur. Bakalım sözlerimizi bize nasıl yedirecek?