bugün

kimi zaman olan şeydir, demekki böyle birşeyi normal karşılarlar.
sözlükte ilgi çekmek çin her haltı yaptıktan sonra özelden taciz edilen troll ün şikayet ettiği durumdur.

ulan beni bile taciz ediyorlar özelden.

sen olmadık şeyi yap ilgi çekmek için sonra vay beni taciz ettiler.

are you joke?
(bkz: sikmese bari)
Savcılığa bir dilekçe veriyorsun sonra hiç uğraşmıyorsun valla bak çok kolay bi denemelisin..

Birazdan geliyorum qipps.
sadece arkadaşlarım mesaj atsın diye bir seçenek var. pek ala seçebilirsiniz.

"sözlök örköklörö töcöz ödöyö" diye reklamını yapıp, gelen mesajlarla ego tatmin eden hatunlara prim vermeyin beyler.
eğer 1 dişiye pardon kişiye yürüyorsam sikim kopsundur.

lütfen genellemeye hunda ayat unda hariç diye ekler misiniz?
ilgi çekmeye çalışan bir kezban başlığı veya teknolojiyle pek arası yok.
Beni de ediyorlar malesef. Galiba sözlükte ibne de çok var...
Devlet bize bakmiyir.
bir insan olarak yapmayın. bunun dışında modların size sapık muamelesi yaparak siteden siktir edilmenize yol açar ama aynı şeyi kız yapsa modlar sizi siklemez. o yüzden siz de onları siklemeyin.
Ayni seyi kizlar yapsa ayaküstü s*ker bu abazalar.
şeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrefsiz eylemi.
(bkz: yapması haz veren ufak sapıklıklar)
Benim nicklerdeki premses kısmına odaklanan bazı kimseler bunu çok yapıyor. Lordu yok sayıyor adamlar, umuda bak.
Ederler, amina bile koyarlar.
bu kez ben değilim.
alpertunna'nın bir sözlük yazarına ileti göndermesi besbelli ki çok az görülen bir durumdur, bir elin parmağını geçmez, bir elde kaç parmak var? dur sayalım, bir iki üç dört beş. beş kişi yoktur.

emme alpertunna'ya bir ileti yağmuru süreklidir, olsun. gerçi çoğu cahillerden oluşur ve "laf atma" sürecinde ilerler. efendi insana efendi yanıtlar verir alpertunna, diğerlerine zaten yanıtı belli, şöyle ki besbellidir: (bkz: donuz)

demem o ki kızlar, yalnızca siz taciz edilmiyorsunuz, burunlarınız kalkmasın.
Bana da tenis fotoğrafı atıyorlar.
He amk herkes sana yavşıyor herkes seni düdüklemek istiyor he.

(bkz: tövbe tövbe ya)
görsel
görsel
Sanki biz, "merhaba"nın anlaminin;

"seni düz bir yere yatırmak, eteğini yukarı sıyırmak, beyaz bacaklarını ayirdıktan sonra arasına yerleşip sertleşmiş ve abazan sikimi içine köklemeden evvel, ayak bileklerinden gstringini kenara iterek ortaya çikardığın klitorisine kadar yalamak, sonra da gözlerimi gözlerine dikmişken ve pençelerim ince belini kavramışken, vajina dudaklarının arasına sikimi yerlestirip kırmızı dar deliğine tek seferde ve en sert biçimde girmek istiyorum" anlamına geldiğini bilmiyoruz?

Bir de "selam" var
Dirty talkta böyle konuşulmaz.

Yemezler.
Yapılmaması gerekendir.
Ay bana da oluyor bu. Ama nasıl azdırıyorsam sözlükteki biseksüel ya da gay erkekleri direkt çok ayıp kelimelerle benim haşmetli erkekliğimi istediklerini söylüyorlar. Yapacak bir şey yok. Alıştık artık...

Lakin bu olayın bana en büyük eksisi "giydirmek bedeve" ya da "giydirmek bedeve nikli" gibi başlıklar açarak kendilerince ad hominem yapıyorlar istedikleri olmayınca...
görsel