bugün

Sözlük kızlarının yapmayı planladıklarıdır.

Not: Kum alışkanlığımı hala edinemedim bilginize.
(bkz: sözlük erkekleri için kapının önüne su koymak)

liliith hanım çaktırmadan ne güzel hakaret ediyorsunuz öyle maşallah.
vay anam vay. abazalık insanı ne hale getiriyor. oç, hayvan oğlu hayvan olmaya bile razı gelmiş.

saç teli görünce azan bu abazaya karşı, sözlük kezbanı da kendini bir bok zannetmiş. geçmiş olsun.

inş bu entryi okuyodur ezik, sünepe, abaza evcil hayvanın oğlu. erkekliği siz bitirdiniz abaza meriçler ve bilimum piçler.
Benim kimliğim sizi aşar yeğenim bana birini kimlik sahibi yapmaktan bahsetme.
Sahip olduklarınız bir süre sonra size sahip olurlar.

Aykün mü?
2 günde bir gezdirseniz yeter. fazla tüy dökmem. arada ısırabilirim.
tuvalet eğitimim de var. evet
Sosyal ve cinsel hayatta ezilen kadınların sanal çığlığı. Onlar da böyle rahatlıyorlar. Elleşmeyin gariplere *
sahiplenenleri söyleyin de, sahiplendikleri erkeklerle birlikte onları satın alayım ben.

sen kim köpeksin beni sahipleneceksin bakalım, senin yedi ceddini satın alır sözlük erkeklerine dağıtırım.

hoşt.
sen sahiplenme ulan ayı.
Erkekler evcil hayvan veya mal değildir! Bıktık bizi mal olarak görmenizden! Bizim de haklarımız var! Yeter!
nasıl ilgi çekerim başlığı. evet.
Gölge etmeyin başka ihsan istemez.
beni sahiplenebilirsiniz.

kedi gibi adamımdır.

yerim, içerim, ortalıkta dolanırım, canım isterse biraz sevmenize de izin verebilirim.

ara ara da tırmalarım.
Beni memelerinize emanet ediniz.
Lâkin yorgunum...
börek vs gibi şeylere bayılırım, tatlılarla da aram iyi. sahibimin/ sahibemin dikkatine.
bir kuru magnum çıbığına gidilebilen sahiplenme olayıdır.

en azından yemeden verseydin, ne yapayım ben çubuğu? söver gibi.
yalnızca beni taşıyabilecek bayanlar sahiplenmeye kalkışırsa sevinirim..
kendimi bırakıyorum buraya. seni alırım diyen açık oylasın kafi. pek yer kaplamam. fazla yemem. elimden tamirat işleri gelmez lakin iyi perde takarım. ne bileyim markete manava gider gelirim.

edit: ludwig eyvallah lakin kadınlara hitap eden bir entrydi başkan hahaha.
Miyaaav.
ilan!

Sahibinden devren satılık sözlük erkeği. Taşınabilir, portatif, masrafsız ve temiz. Vuruğu yok, bir kaç parça kırık vardı yaptırdık. Çıktığı senenin akrep sürümü. Güncelleme desteği var.

Ses çıkartmaz, istediğinizde sizinle muhabbet eder, yemek yapabilir ve her türlü ev işi görebilir. Romantik modu hiç kullanmadım, çalışıyor mu bilmiyorum(üzgün surat.)

Niye satıyorum? Çünkü kendi kendime fazla geliyorum artık. ihtiyaç fazlası. Eflasyonla mücadele adına satıyorum.

iletişim için dm. Pazarlık payı vardır.
Sözlük kızlarının çoğu da erkek zaten. Niye birbirinizi sahipleniyorsunuz, ibneler.
Sözlük erkeklerini heyecanlandıran başlık.

Sahibemizi bekliyoruz.
Ben sokak erkegiyim kapinizin önüne peynir ekmek ve su koysaniz yeter.
hiç sanmıyorum ama penisi olmayan bir sözlük kızı varsa beni de sahiplenebilir..

tüy dökmem, çok yemem.

bayandan az kullanılmış, vuruğu yok. dosta gider.
sahipsiz mi sandınız bizi kızlar?

o değil de,güzel hatun varsa yazabilir. maddi durumum saygınlığım iyi. yemeğimi yapın beni mutlu edin yeter.