bugün

Nispeten kalabalık Bir kafe köşesinde, elimde sigaramla tek başıma oturmaktayım.
Kalabalıklardaki yalnızım yani şu an.
Sinemadan az önce geldim, duşumu aldım, en freş halimle sözlüğe geleyim dedim.
Satranç problemi çözüyorum.
Calisiyoruz babacim. Daha guclu bir gelecek icin... since 1776.
Sözlüğe yıllar oldu girmiyordum. Eski camlar bardak oldu mu diye bakmaya geldim:)
Mesleğime laf edildi ona tetiklendim, şimdi geçmesini bekliyorum.
sözlükte geyik çevirip dün gecenin yorgunluğunu atıyorum yavru ceylanlarım *
Cumartesi olayının yorgunluğunu atmaya çalışıyoruz kızlar elleşmeyin bize.
https://m.uludagsozluk.com/e/41600068/

Karnımı doyurdum, çayımı yudumluyorum
tinderda karı kovalıyorum, hepsi de mala benziyor. yürüdüğüm yolları silkeyim.
şu an alternatif rock dinliyorum tartışacak adam arıyorum bir de. 1saat sonra spora gideceğim.
bu basligi okuduguna gore bir bok yapmiyordur. aptal aptal buralarda takiliyordu.

be realist.
Kafede tek siparişim olan soğuk suyumu yudumlarken kafenin internetini sömürüyorum.
aksama misafirlerim var, rezarvasyon yaptırmaya geldim
görsel
askerliğimin son günlerini bir karakolda geçiriyorum. nöbet gelene kadar müzik dinleyeceğim.
Sultan baybarsın hayatını inceledim demin biraz. Gerçekten çok ibret ve örnek teşkil eden bir hayat yaşamış.
six pack ve adonis sezonu açıldığı için şincik onları özenle besledim geldim.
Dolmabahçe sarayının hemen yanında buluştuk çay içiyoruz.
görsel
az önce akşam yemeğini yedim (dürüm, patates, ayran) üstüne sigara yaktım şimdi de zula'ya girip bi kaç saat zula atıcam.
1 saat içinde içilmemesi gereken her şeyi içtim.
hayırlar olsun.
Portekiz - hollanda maçını izliyor.
gökyüzüne bakarak hayatın anlamını düşünüyorum. Ne için tüm bu çaba amk diyorum. Her sabah aygın baygın işe gidip köpek gibi çalışan insanlar, gelininin açığını arayan kaynanalar, kız tavlıyacağım diye maymunluk yapan erkekler, genel olarak topluma uyacağım diye şekilden şekile giren bizler, çok boş ve anlamsızız.
sorunsal gibi ciddi bir kelime nasıl böyle bir bağlamda kullanılıyor inanın aklım almıyor. cinsiyeti yalnızca materyalist bir bakış açısıyla ele alıp, kültürel inşa yönünü bir kenara bırakan teorilerin işe yaramadığı bir sorunsal olabilir. veya ne bileyim ekolojik kriz doğrultusunda dünya devletlerinin ne tür politika izleyeceği bir sorunsal olabilir. ama bu olamaz.
History channeldaki saçma belgeselimsi programı izliyorum.

görsel
Yarin nasil erken kalkacagimi dusunuyorum, malum bayram tatilinde alistim gec kalkmaya.