bugün

sonu boka saracak olan aşktır.
(bkz: sabri bey napiyorsunuz)
Bir evi olsun ister

Birde içmeyen karisi

Tanri ne verirse geçinir gider

Yeter ki mutlu olsun yuvasi

Disarida yagmur baslar

Yüreginde derin sizi

Gözlerinden yaslar akar

Aglar sözlük erkegi .
Başıma gelen hadise. Ben olmadım Olm bana oldular. Şu anda tek böbreğim olsa da güzel aşktı.
bir aralar basimdan gecen aci dolu asktir. askimi entrylerime gömdüm.
Ona ithamlarda bulunan entryler girmektir, sözlük erkeğine aşık olmak. Her gün nickaltını kontrol etmek, ara sıra fake hesaplardan mesaj almaktır. Gün gelir saçma salak bir nedenden dolayı da bitiverir.
çok zordur. yıllardır yazıyorum şurada. yeri geliyor alttan boşaltıyorum, olmadı üstten boşaltıyorum, kendimce duygu sirkülasyonu yaratıyorum. açık konuşuyorum, beni deli sikmedi. bunları yazarak kız tavlamaya çalışıyorum ama bir tane sözlük kızı çıkıp '' seni seviyorum kukim '' demedi. hiçbir kız aşık olmadı. çektikleri mesajlar genelde '' ahaha çok piçsin lan '' şeklinde oldu. hisli yazdım; '' geberme sakın tamam mı '' diye acıdılar. kukla mahlasından çekindikleri için uzun uzun sohbet etmediler ve sırf bu yüzden fake hesap açıp, ben de sizler gibi burada sevgili yapmak ve mesajlaşmak istiyorum. günaydın aşkım mesajı okumak istiyorum. nasılsın hayatım yazısını okumak istiyorum. şu monitörde hiç görmediğim güzel cümleleri beni gerçekten seven birinden işitmek istiyorum. çok şey istemiyorum, bana değer veren, beni gerçekten seven birini sanalda olsa görmek, tatmak, o duyguyu doyasıya yaşamak istiyorum. yeri gelince triplerine katlanmak, nazlarını çekmek istiyorum. fotoğraf paylaşmak istiyorum. her hallerini iliklerime kadar yaşamak istiyorum.

şimdi bazı piçler zarf atıyorum diye düşünür. güya siz değerli sözlük kızlarına kendimi acındırıyorum diye düşünür.
eğer benim bu tepedeki düşünce zerre aklıma geldiyse orossspu çocuğuyum. yaz geldi, millet sevgilisini koluna takıp geziyor, doya doya aşkını yaşıyor ama biz hala sapız. suçum sözlük erkeği olmaksa ben ibneyim.

evet ibneyim . amacınız bunu dedirtmekse buyurun bunu da dedim.

sevgili sözlük kızları;

yazdıkça, itiraf ettikçe sinirlerim geriliyor. 7 sene geçti. tam 7 senedir biriniz; '' sana aşığım, seni seviyorum '' demedi ama ben yıldım mı? kesinlikle yılmadım ve 77 sene geçse yine de yılmıyacağım. elbet bir gün içinizden birisi ( prensesim ) kutumu yakacak ve yüce rabbim izin verirse ben de onun kutusunu yakacam.

şimdi bazı piçler de sazan avlıyorum diye düşünür. güya bu itirafı yazarak sevişme listeme 3-5 kız daha ekleyeceğimi düşünür.

asla!

böyle göt herif değilim. zaten beni seven de beni her halimle sevmeli. ama yine de kısmet her şey. umut işte.
gözüm kutuda.
üstün analiz ve beceri gerektirmeyen durumdur. aşık olacağı kişiyi seçmesi çok uzun sürmez gibi. ancak aşık olması elbette ki zaman alir.olursa pisman etmeyecek insanlar elbette vardır.
Sözlük erkeğinin normal erkekten ne eksiği var dedirtir.
eğer siz de erkekseniz ilginç bir deneyimdir.
izmirli kızların asla başına gelmeyecek olan sikik durum.
o kadar da düşmedik dedirten başlıktır.
Sözlük erkeğine aşık olup açılamamaktır..
Gönül bu ota da konar sözlük erkegine de. Şaşmamak gerek.
Çok aşığım sözlükk.. keşke mesaj atsaa....
Bırakın kıvransın.
Mümkün değildir diye diye başımıza gelendir.
Yazdıklarına aşığım ulen.
Neyse ne, mümkün değildir.
Başkasına atıyoduuuuur.
http://www.uludagsozluk.com/e/33697897/

bana olan ateist yazlar bildirebilir.
http://www.uludagsozluk.com/e/33697897/

bana olan ateist yazar hatunlar bildirebilir.
hey diyebilirsiniz mesela.
Yaşadigim durumdur...keske mesaj atsa.. entry girmesini bekliyorum surekli sözlük.....
Yok mu bana aşık olan bir ekonomist beraber Türkiye ekonomisini düzeltelim.
Yhaaa demesene öyle şhapşiq anlayacaklar.
Aynısından bende de var kurtulamadım gitti. Vatsaptan yine engel geliyor.