bugün

Mesele karakterde sen doğru olursan sadakatte peşinde gelir derler. Önemli olan iç mekan nasıl şekilleniyor. Ona bakmak gerekir...
istisnalar da göz önünde bulundurularak söylenmesi gereken iddia. evim var, arabam var, çocuklarıma bırakabileceğim muhteşem bir gelecek var, yardımseverim, iyi kalpliyim, yemek ve tatlı yapmasını çok iyi biliyorum, baba olmak istiyorum, sonsuz sadakate sahibim ve sonsuz sadakat beklerim. boyum 1.81, tipim de allah vergisi idare ediyoruz. eski futbolcuyum, spora hala devam ediyorum kendi çapımda. fit bir vücuda sahibim. çok saygılıyım. evleneceğim kızın annesini, annem olmadığı için annem yerine koyabilirim. aile benim için çok önemlidir. sevdim mi tam severim. kıskancım, sahiplenirim. yerinde tabi... şimdi benden koca olmaz mı? ben kız olsam kendim gibi birini bulsaydım kaçırmazdım. gerçi kaçırmıyorlar zaten de ben yüz vermiyorum. doğru kişiyi bulmam gerekiyor.
edit: ayrıca nişanlanınca hesabımı entrylerle beraber sileceğim. bu arada da hiç kimseye selam naber tarzı mesaj atmadım. öyle sözlük kızına falan da yürümedim.
diğerlerini bilmem de, benden kesinlikle olmaz. ne fiziksel ne de manen bir koca adayı kriteri taşımıyorum.
çok uzun araştırmalara göre mi.
Valla herkesi ayni kefeye koymayin. Ben o koca olmayan kisimdan degilim icim rahat.
Ahahaha.

Hanım koş olay var!
daha beni tanımamış olan yazar beyanı.
Doğru önermedir. Olsa olsa fuckbuddy olur.

Seksi qıslar ekleśïn.
sonunda bir sözlük kızı isyan etti.
gercek hayatta kendine koca bulamamanın verdiği üzüntüyle kendini sözlüğe atıp burda da aradığını bulamayan yazar beyanı.
Yine bir bacımı üzdüklerini gösteren başlık.
Anın görüntüsüne bir maserati anahtarı görseli eklemeye bakar.

Hiç boşuna kasmayın kızlar.
Prim vermeyin su salaga.
Sözlük kızından karı olur ya(!)
Sözlük kızlarındanda karı olmaz.
Yeni mi farkettin hepsi abaza daha demin tanişalim mi diye mesaj atti anasini sattigimin yavşagi. Ay bak gene sinirlerim yukseldi!
Siktir deli.
görsel
bilinen bir gerçektir.
hem ne diye sözlükte koca arayacaksınız? ya karşılıklı açık oylaştığı kızlar ne olacak?
Ne salak salak yargılar bunlar ya.
Dogru önerme.
Sözlükten flort ettigim son 3 kadının 1 i kezban ikisi orospu cikinca ben de kadinlar icin ayni seyi düşünüyorum...
herkesin bildiği bir önerme.

benden koca olmaz. *
Sadece eğlence olarak takılan bir adamdır. Neden olmasın. Bence olur. Bir nevi instagram veya Facebook gibi düşün.
Bu konuyu 2 taraflı ele almak lazım bir sanaldan sevgili olmak (genellikle küçüklüğünde sorun yaşamış ergenlerin tercih ettiği yöntem) diğeri ise sanaldan görüp aynı yerde yaşamak. abicim ilk seçeneği nereden tutarsan tut ucu bir yere çıkmıyor bırakın sanal ilişkileri. ikinci seçeneği tutarsak gözlemlerimce sanalda konuştuktan sonra gerçek hayata geçiş aşamasında insanlar kızı yada erkeği beklediği gibi bulamıyor ve en kısa yoldan posta koyma peşine gidiyor ondan dolayı sanala pek bulaşmadan koca aramak lazım ha sözlük yazarından koca olurmu ? niye olmasın adam burda günlük kaç tane bilgi alıyor bunların hepsi genel kültür babacım boş değil yani ama sen tutupta ikide bir aşkom bana niye hediye almıooon aşkoom beni niye gezdirmoyoon dersen adam delirir sonra sende ''sözlük erkeğinden koca olmaz'' dersin erkekleri eleştirmeden önce kendi davranışlarınıza bakın(biliyorum çok saldırgan bir yazı oldu ama olsun). (bkz: feminizm).